1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Ağır Kargo Başarımları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 27 Haziran 2017 başlatılmıştır.

1. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Birçok hayranımız bize Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için Ağır Kargo DLC paketlerinin piyasaya sürülmesinin ardından, oyunlar için bazı yeni Steam başarımları sunmak için güzel bir fırsat yapılabileceğini hatırlattı.

Tavsiyeye kulak misafiri olmaya karar verdik ve her oyun için 5 farklı başarım ekledik, biraz farklı olarak, böylece her iki oyuncunun da kendilerini avlamaktan biraz farklı bir tecrübesi olabilir.

Reddit'in / r / trucksim'deki / u / rockandrole8 sayesinde , başarımların iki kümesi güzel bir şekilde karşılaştırıldı!

Steam satışı devam ediyor ve oyunlarımız satışa sunuluyor. Bazı DLCleri alın ve arkadaşlarınızı şaşırtın!

BrkErd48 ve SScrack bunu beğendi.
  2. Mr SkyBey

Mr SkyBey
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

248
    66
    115
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu Başarımların faydası nedir ? ben elimden geldiğince yapmaya çalışıyorum da

3. Jinx

Jinx
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

32
    737
    519
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Steam de rozet olarak belki koleksiyon toplanabilir diye düşünüyorum. Oda yoksa bir faydası yoktur :D

Mr SkyBey bunu beğendi.