1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü adminlikten ayrılan kişinin banı

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RazorEmmi tarafından 12 Şubat 2019 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RazorEmmi

RazorEmmi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Eskiden admin olan KacakTV den ban yemiştim ve toplamda 3 banım oldu. Yaklaşık 1buçuk 2 senedir ETS2 MP ye bu nedenle girmiyorum bilindiği üzere 4.ban 1 ay 5.ban perma (yeni kuralları bilmiyorum). Bu eski adminin attığı banın silinme şansı var mı ? Bana kalırsa 3 banın 2si gereksiz ban ama işte...

2. Challenger (06)

Challenger (06)
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

24
    710
    420
    170
    Volvo
    ona zamanında itiraz etmeniz gerekirdi bu kadar beklemeniz hatalı @KacaKTV canlı yayınlarında hep söyledi bunu gelin kaldırıyım hemen diye gereksiz fazla bekleyip bu konuyu açmışsın yerinde olsam geçen ki indirimde hesap alıp bu 3 banlı olan hesabı silerdim ve yeni 0 hesabımla temiz temiz şimdi gezerdim.

Ulsyy54 bunu beğendi.
  3. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Silinme şansı yok, bu arada 6. ban perma. 1, 2 senedir duruyosa tarihi geçmiştir onların. Bitmiştir yani. 1 yıl geçince geçersiz sayılıyor.

Son düzenleme: 12 Şubat 2019
    Razor3214 ve 38kayserili bunu beğendi.
  4. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    KacakTV zamanından olan banların üzerinden 1 yıl geçmiş olması gerekiyor ve 1 yılı geçen banlar sarı renge dönüyor. Sarı renge döndüğü zaman 1 hak daha veriliyor sana misal veriyorum 2 tane ban yedin ikiside sarı renk yiyeceğin 3. ban aslında 1. ban gibi sayılıyor ve cezası ona göre uygulanıyor.

BMW ci, Razor3214 ve Extreme bunu beğendi.
  5. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    şimdi ben bu fotoğraftaki kaçaktv banını kaldırabilir miyim ? yoksa dediğiniz gibi sadece bundan sonraki ban 1. banmış gibi 2 saatlik bir ban mı olacak? Bir de 4. ban olunca diğerleri tekrar sarı renkten çıkacak mı?

https://i.hizliresim.com/dvMooX.png

Yani 4. ban yediğimde 1. ban gibi mi sayılıyor? 5.banda 2. ban gibi

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Şubat 2019
  6. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Evet, bütün banlarınızın rengi sarı ise öyle oluyor. Bu arada banlarınızın sadece 1 tanesini KaçakTV atmış. Diğerleri farklı adminler tarafından.

7. RazorEmmi

RazorEmmi

38
    118
    14
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    buda silinmiş gibi birşey o zaman ? Yani eski admin kacaktv nin verdiği banı sildiremiyorum doğru mudur ?

8. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    Zaten silindi, sadece orada gözüküyor. Görmemezlikten gel onu.

9. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Ban geçmişi silinmez. Sadece haksız isen bunu admine bildirirsin ve ban cezasını @BANDBYMISTAKE olarak çevirir. Sonra bu durumu feedback yoluyla üst yönetime bildirirsin @BANDBYMISTAKE olan cezanı silerler. Sarı renk oldu diye ban cezası silinir diye bir kural yok sadece etkisiz oluyor yeni verilecek ban cezalarında.

10. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kaçak adminlikten atılalı 1.5 sene oldu acaba şimdimi aklına geldi :D Bu arada banların geçersizleşmiş yani 1. banı yemişsin gibi olcak.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.