1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminlerin Dikkatsizliği

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RXKillerGhost tarafından 10 Kasım 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RXKillerGhost

RXKillerGhost
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

21
    20
    0
    50
    TruckersMP Profili
    [​IMG] https://www.youtube.com/watch?v=FMo5RKTfZxY&feature=youtu.be BANIN KANTI bu videoyu çekn rus kardeşimiz benim şeride devrildfigimi gorunde ramming ve wrong waydan reportluyor adminde bana ban atıyor halbuki beni oraya savuran 34miko adlı kişi idi zaten videoda uzun uzun korna bastıgını göreceksiniz ben bu adimle ne yapıcagım bakmıyor ya

2. gsbs1995

gsbs1995
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

660
    365
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ALLAH kımseyı rested ve yukarıdakı admınle karsı karsıya getırmesın

drsnalt2 bunu beğendi.
  3. AhmetBey66

AhmetBey66
    Plaka

206
    90
    120
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Şimdi @RXKillerGhost kardeşim bu videoya göre hızını alamadığın için tırı devirmişsin yanlış anlamadıysam.bu videoda banlık bi durum yok ancak devrildiğin anda hızlı bir f7 çekseydin hiçbir sıkıntı olmazdı.ama dediğim gibi videoda banlanılacak bir durum yok bu video bence kicklenmelik bir durum benden daha iyi bilenler var ancak sana verebileceğim tek tavsiye şudur truckersmpye feedback göndermekten başka şansın yoktur.bende senin gibi yanlış anlaşılmadan ban yedim ve bir türk adminimizden fikir aldım ve bana dediği feedback göndermekten başka şansın yok dedi o yüzden feedback göndermelisin.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Kasım 2017
    EmirhanUlas bunu beğendi.
  4. Turkiyemm1

Turkiyemm1

23
    5
    6
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sollayan adamı report etmiyor ancak sollayan adam senin şeridine girmeye çalışırken sen sağa yani duvara doğru kırdın dengen kayboldu karşı şeride savruldun bunda sorun o sollayan arkadaşta. itraz gönderirsen kabul olabilir.

5. DesertEagle26

DesertEagle26
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.106
    3.777
    250
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Eğer bir video kaydınız olsaydı her şey daha kolay anlaşılırdı.

6. RXKillerGhost

RXKillerGhost

21
    20
    0
    50
    TruckersMP Profili
    yaptım fakat feedback da sen hatalısın zaten 3 banın var diyo tamam da kardeşim o adam hatalı sollama yapıyo adam bana tırı sen kasıtlı olarak devirmişsin diyor

7. AhmetBey66

AhmetBey66
    Plaka

206
    90
    120
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    İşte mpnin hali çok kötüye gidiyor böyle adminler ve yetkililer yüzünden millet 2 3 hesap alıyor korkusundan yapacak bişey yok o zaman başa gelen çekilecek banının bitmesini bekleyeceksin.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Kasım 2017
  8. RXKillerGhost

RXKillerGhost

21
    20
    0
    50
    TruckersMP Profili
    doğru diyosun kardeşim vallaha nedir çektiğimiz tüm kuzenlerim toplanmış ets girek diyolar 7 8 kişi ben kalıyorum ortada bekliyecez ama canım sıkılıyor gerçekten

9. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Bu durumda ban atılması çok saçma. Belkide doğrudur ben takımdan atıldım sonuçta.

omercalik1717 bunu beğendi.
  10. RXKillerGhost

RXKillerGhost

21
    20
    0
    50
    TruckersMP Profili
    haklısın ugur abi hatta bidaha ban itirazı yaptım verdiği cevaba bakarmısın bide çeviri yaparsan

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 11 Kasım 2017
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.