1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminlerin Amacı Ne ?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Chronic tarafından 17 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RyuL

RyuL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar şu video da serhat yıldız isimli ve 2054856 truckermp id li arkadaş bir anda çarpıp altıma giriyor ve beni deviriyor sonra anında oyundan çıkış atıyor. Ben bunu video kaydımdan inceledim ve log kayıtlarından buldum tabi ki. Daha sonra raporladım hack ve ramming diye admin videonun net olmadığını ve yeterli delil olmadığını söyleyip geçersiz saymış. Hayır şu video da daha ne yapması gerekiyor adamın banlanması için?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 17 Ağustos 2018
  2. rs0505

rs0505
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

389
    59
    120
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    /pinfo ıd olmadığından kanıt yetersiz sayılmıştır genelde videolarda /pinfo ıd isterler

3. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Bu Videoda Gerçekten Adamın Adı Gözükmüyorsa Komik Bir Durum Var Demek Ki.

Arkadaşın Adı Fotoğrafta Net Bir Şekilde Çıkıyor.

4. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Videoda pinfo gözükmek zorunda değil ben zaten reportlarken pinfosunu yazmak zorundayım.

5. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Zaten ID Gözükmese Bile Ceza Veriyorlar. Hadi Yanlış ID Olsa Sunucu Kayıtlarına Bakıp Düzeltiyorlar Yine. Admin Yerinde Olsam Ceza Verirdim Kesinlikle.

6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
  7. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.439
    4.354
    300
    Volvo
    Bu admin dediğimiz kişilerde insan unutmayalım..Bir kere rapor atıyorsunuz reddedilince vay efendim admine bak şöyle böyle..Hiç konu açmak yerine 2.kez rapor etmeyi denediniz mi? Belki adamın kafası karışıktır günde kaç tane rapora bakmış oluyor dikkat edememiştir yanlış anlamıştır sonuçta hatasız kul olmazmış biraz sakin tekrar raporlayın farklı dilde raporlayın bakılıp banlanılacaktır elbet :).Adminlerinde hatası vardır illaki ancak biraz abartmıyormusunuz her adminle ilgili olayda bir konu..

Son düzenleme: 17 Ağustos 2018
    MbrsscTR ve Bruce Lee bunu beğendi.
  8. bluesbass

bluesbass
    Plaka

32
    176
    345
    250
    Renault
    TruckersMP Profili
    Pinfo olmadigi icin degil, size carpan kisinin hareketi tam olarak anlasilamiyor. Videoyu cok kisa tutmussunuz. Yanda bekleyen diger Scout mu sikistirdi da kontrolunu kaybetti yoksa gercekten insanlara carpma niyetinde mi anlasilamiyor. Birisini bir seyle suclayacaksak o kanitin kesin ve supheye yer birakmayacak durumda olmasi gerekir. Bu nedenle raporun reddi dogru.
    Videonun 20 saniye oncesini de almanizda fayda var. Goruyorum ki video kesip bicebiliyorsunuz. Yapmaniz zor olmayacaktir.

hoca33 2 ve Extreme bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.