1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Adminler yeteri kadar aktif mi ?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve BySTOXEY tarafından 18 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Adminler Sizce Yeteri Kadar Aktif Mi ?

Bu anket 17 Ağustos 2018 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet, yeteri kadar aktif.

9,4%
  2. Hayır, yeteri kadar aktif değiller.

90,6%
  1. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Şuan Adminler Web Raporuna Daha Çok Ağırlık Veriyorlar Fakat Sistemde Çok Rapor Biriktiğinden Gecikiyorlar.

2. Walker

Walker
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

682
    124
    150
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Günlük birsürü rapor gelmekte. Adminlerinde özel hayatları var . Normal ama eninde sonunda raporlara bakıp banladıkları için pek bir sıkıntı görmüyorum

serkant bunu beğendi.
  3. BySTOXEY

BySTOXEY
    Kayıtlı Kullanıcı

22
    11
    1
    0
    Bugün bir tane adam yola dorseyi koymuş gitmiş. Yan koymuş şeritler kapalı. Bekliyoruz adam yok ortada. Yol kapalı 10 dk bekledik dayanamadım. Reportladım belki 20 defa reportladım. Bu adamın reportuna bakamıyorsa ben ne yapayım ki. O adamın o yaptığı yüzünden ban yiyeceğini sanmıyorum. Ben yeşillikten geçtim ben ban yerim ama.

4. serkant

serkant
    Plaka

22
    412
    319
    200
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Siz admin olun anlarsınız. :)

5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Aslında adminler yeteri kadar aktif durumda. Her adminin belirli bir aktivite kuralı var ve her admin bu kurala uyuyor, uymak zorunda. Sizin probleminiz sabırsız olmanız. Gönderdiğiniz raporlara anında bakılsın istiyorsunuz ama unuttuğunuz bir şey var; sunucuda 4000 küsür kullanıcı var ve 5 saniyede 300 rapor geliyor. Gönderdiğiniz oyun raporu yaklaşık 2 dakikalık demodan oluşuyor ve rapora bakan admin tamamını izlemek zorunda. Gönderilen raporların 5 dakika sonra sistem tarafından otomatik olarak silindiğini düşünürsek; gönderilen her rapora bakılması imkansız hale geliyor.
    Web raporlarında ise durum şu; kendini trafik şubesinde çalışan polis gibi görüp, sağa sola arabasını/tırını parkedip sadece kullanıcı raporlamak için oyuna giren hastalıklı zihniyetler yüzünden günde 1000'den fazla rapor geliyor ve raporlar eskiden yeniye doğru bakıldığı için; bugün gönderdiğiniz raporun sonuçlandırılması ortalama 5 günü bulabiliyor.

İşin aslı da şu; adminler gerçekten yeteri kadar aktif ama siz işi asosyalliğe vurup gereğinden fazla aktifsiniz ve adminlerin de sizden daha fazla süre oyunda olmasını bekliyorsunuz.

Son düzenleme: 18 Temmuz 2018
    Malthael ve DesertEagle26 bunu beğendi.
  6. Emirhan kurt 29

Emirhan kurt 29
    Plaka

524
    260
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    adminler bence oyuna girmek istemiyorlar

7. Gervasken

Gervasken
    Plaka

139
    28
    170
    MAN
    TruckersMP Profili
    Adminler yeteri kadar aktifdir çoğu yollar boş olduğu için Cais-Duisburg yolundaki kazalara bakıyor hepsi tabi raporlara bakmıyor bu yüzden siteden raporlamak en iyisidir.

8. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yahu arkadaşlar hemen raporlara bakınca ne oluyor ki farklı bişey mi oluyor on gün sonra alsın ban ı farkeden ne
    10 temmuz da iki kişiden birini trol diğerini küfür ettiğinden dolayı rapor ettim Türkçe olarak, biri dün ban aldı diğeri bugün.,
    Sonuçta cezalarını aldılar 10-15 gün içinde bakılıyor duruma göre,daha ne olsun

9. esmerbey

esmerbey

136
    38
    85
    DAF
    TruckersMP Profili
    adminlerin belirli bir çalışma aralğı yok canı ne zaman isterse o zaman oyuna girip admin panelinden giriş yapıyorlar yani birazda keyfi keder diyebilriz bot sistemi gelmedikde bu oyundan bi cacık olmaz ipler aslında suan oyuncuların elinde oyuncular bunun farkında değil admin oyuncunun yolladğı videoya bakıyor tabi buda adminlerin işine geliyor kolalık ve rahatlık acısından aha bu gün ontane video gelmiş dur şunlara bi bakim diyor YİNE SÖLÜYORUM bot sistemi gelecek ve su kodlama modlama olaylarına karşı bir çözüm bulunmadıkca ets den bir cacık olmaz bu tür konular ile kafa patlatırsınız ancak örneğin nasıl ( Far ) kick sistemi getirdiler buna benzer botlar olacakki oyun daha iyi ve zevkli oynanabilir hale gelsin atıyorum ÖRnek İŞ REZERVE ETTİNİZ km ye göre size belirli bir süre verecek 100 km tahmini 7 dakkika süre içinde gidip o işi lacaksınız almadınmı oyundan kickleyecek doorsesiz aracların yollarda cirit atmasına izin vermeyecek buna benzer yöntemlerin yani GAME BOT sitemlerinin DAHA COK getirilmesi lazım bir an önce

10. Berkay4050

Berkay4050

73
    13
    60
    DAF
    TruckersMP Profili
    bu bot Kodlama vb den ziyade trolleri nasıl tespit edecek ?

esmerbey bunu beğendi.