1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adminler kafayı yemiş!

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve OttomanKing19 tarafından 28 Eylül 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. mito1172

mito1172
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

39
    1.450
    821
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bence haklı ban gereksiz karşı şeride geçip artı yolu kapatıyorsun biraz beklesen zaten yol açılıyor;) ban geçmişin fazlaysa o yüzden 3 ay olmuştur az olsa 3 gün ban atılabilirdi

UBerk bunu beğendi.
  2. OttomanKing19

OttomanKing19
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    21
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar zaten haksız olduğumu söyledim karşıdan gelen araba gözükmüyor bende mesafeyi kıstığım için.Yolda sollama yasağı da yok karşı şeridin çimenlerine attım kendimi dikaktlice bakarsanız ileride dönüş var yine de haksızım ama 3 ay fazla geldi bana

3. Scoop

Scoop

38
    130
    70
    55
    TruckersMP Profili
    haksız olduğnu biliyorsun peki bu başlık ne? doğru adminler salak kafayı yemiş ? sen kurnazlık yap yolu kitle kurallara uyma sen akıllısın? haklı ban 3 ay iyi tatiller

TRMert77 bunu beğendi.
  4. ssv4x

ssv4x

932
    590
    185
    Mercedes
    Ben multiplayer oynamak için para veriyorum. Var mı itirazın?

Hem ayrıca biz MP oynamak için para vermiyor isek, neden steam sürüm satın alıyoruz? Bir zamanlar ETS 2 resmi sitesinde satılan ETS 2 Gold Edition (Normal oyun + Going East DLC tek keyde) kabul edilmiyor mesela MP'ye.

Tmp ile scsnin bir bağlantısı yok, scsden para almıyor vs. diyecek arkadaşlar usulca CTRL tuşuna basılı tutup aynı anda W tuşuna bassın. Tmpnin ilk üyesi aynı zamanda scs çalışanı. O kadar server parası harcayıp 5 kuruş bile almayıp bedavaya SCS'ye mi çalışacağını düşünüyorsunuz? Masrafı TMP yapsın SCS kaymağını yesin sizin mantığınızla.

TRMert77 bunu beğendi.
  5. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Vallahi sen kafayı yemişin g.o :) bi soğuk su iç üstüne.

mito1172 bunu beğendi.
  6. OttomanKing19

OttomanKing19

24
    21
    2
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    3 ay fazla diyorum kardeşim insanı oyundan soğutuyor.Anlama sorunun mu var

7. Ocean35TR

Ocean35TR
    Plaka

30
    46
    40
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kardeşim adamlarda sistem otomatik veriyor diyor, 1 yıl içinde 5 ban yiyen bir insan normal stillerde mi sürüyordur sence. ? Her hata bakire aslında tekrarı olunca mevzu zevke giriyor, seninki de o hesap olmuş

mito1172 bunu beğendi.
  8. ArtunBoran

ArtunBoran
    Plaka

25
    48
    4
    65
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Eğer geçmişin kabarıksa normal bi ban süresi

9. LJMLJT

LJMLJT

40
    22
    17
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    bazıların amacları bu karsı taraf hata yapsa da log alip admine göndersem banlatsam diye :) oyuna girip oynayanlar var hatta peşini birakmayip buraya gelip takip edenler bile var iyi değiliz millet olarak

OttomanKing19 bunu beğendi.
  10. Meteoffical

Meteoffical
    Plaka

27
    213
    145
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Multiplayer oynamak için para veriyorsan oynayış tarzına dikkat edeceksin. Dikkat etmiyorsan gelip -''Ben MP için para veriyorum, 3 ay ban fazla'' diyip ağlamayacaksın. Bir yıl içerisinde 5 tane ban yemişsin hepsinde suçlu yöneticiler mi? Dilerim 3 ay sonra diğer banı da yersin.

mito1172 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.