1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Admin Gazabına Uğrayan Kamyonlar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RyuL tarafından 13 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AslenKral

AslenKral
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Bence üzülmeyin, herhangi bir şey kaybettiğinizi düşünmüyorum. Benim 1100 saatten fazla sürem var bu oyunda ve hemen hemen çok büyük kısmı mp da geçmiştir (dolayısı ile mp kısmı konusunda iyi bir tecrübeye sahip olduğumu düşünüyorum) ama ne zamanki gerek adminlerin yetersiz muhakemeleri gerekse de gördüğüm saygısız oyuncular sayesinde ''karşısındakine saygı duymayan insanların içinde benim ne işim var'' diye kendi kendime sormamla birlikte sp de modları keşfettim, mp dan keyif almamaya başladım. Kullandığım promods haritasını da rus map, roextented, sibirmap, volga map, güney bölgesi, redseamap, medmap ve türkiye haritasıyla genişlettim. Bal kaymak oldu. Mp girmeye değer bile görmüyorum. İnanıyorum ki oyundan en üst düzeyde keyif alıyorum.

Hayırlı günler.

balci158, doksanbpm ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  2. RyuL

RyuL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benimde yaklaşık 900 saat oynamam var ve neredeyse büyük çoğunluğu truckersmp'de geçmiştir. Ben ilk zamanlarında hız sınırı yokken kurallar esnekken başlamıştım, zaten tmp üyeliğim 2016 yılına ait. Sonrasında uzun süre ara vermiştim özellikle hız sınırı düştüğünde, promods haritası tmpye geldiğinde kirkenes için oynuyordum sırf. Bu gidişle bende sp modlara yöneleceğim gibi duruyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.