1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Admin Çalışıyor..

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RyuL tarafından 21 Kasım 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Spyy

Spyy
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

22
    73
    25
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    afferin size isde her onune cikani admin yaparsa oyun boyle olur adminler boyle yaparsa oyuncular ne yapsin

2. Gulf20

Gulf20

242
    63
    150
    Ban sayısı kuralını kaldırsınlar da bak neler oluyor :D Ban yiyen kaza yapan adam daha tecrübeli olur baktın akıllanmış yap admin mis gibi olur sunucular

3. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    @RyuL Valla dostum ne desen haklısın.Şimdi o admin arkadaş oyundan düşmüşte olabilir fakat oyundan düşmeden öncede gerekli cezai işlemleri yapabilirdi fakat yapmamış.Ban yiyen daha tecrübeli olmuyor bu arada.Nerde nasıl süreceğini biliyorsan hiç bir sorun yoktur.Aralıkta 1 sene olacak benim Allaha şükür hiç ban yemedim.Nasıl sürüp nasıl davrancagını biliyorum yolda.
    Keşke biraz olgun kişiler işi ciddiyetsizliğe vurmayan kişilere şans verilsede görevlerini yapsalar.Türk olması ayrı bir üzücü.
    Biz diğer adminlerden çok kendi adminlerimize güveniriz.Bütün Türk adminler böyle değil bu arada içlerinde adam gibi adamda var,işlerini gerçekten emeği ile yapan kişilere saygım sonsuz.

4. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.769
    255
    Wezzyi pek tanımam ama sırf d-c atıp tmp de post kasıp admin olmuş bir arkadaşa benziyor neyse tmp çöp zaten

MertOguz, Beykozlu Selçuk ve TRMert77 bunu beğendi.
  5. Cassie

Cassie
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

27
    24
    6
    30
    Scania
  6. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    oyuncu banlanmış kim banladı?

7. BenHallederimTV

BenHallederimTV
    Plaka

28
    333
    390
    190
    Renault
    TruckersMP Profili
    feedback de işe yaramıyor dostum inan bana.Yabancı 1 tane admini raporlamıştım.Küfür edildi ss alıp raporladım ve admin sadece kicklik oldugunu söyledi ve ban cezası cok agır olur diye cevap verdi.Hemen feedback attım bir türk üst yönetici galiba cevap verdi oda reddetti.Oyüzden benim feedback lere karşı hiiiç ümidim yok.
    Belli kişiler o adminlik koltugundan kolay kolay kalkmazlar kaldırılamazlar emin ol buna.

8. biraktim

biraktim

1.190
    1.338
    230
    TMP'nin suçu yok ama admin seçiminde dikkatli olması gerekli.

9. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyuncuyu rapor ettim tmpye ordan banlandı muhtemelen.

Aynen öyle feedbacklere bakan kişiler her zaman adminlerin arkasında duruyor.

TRMert77 bunu beğendi.
  10. zzzzz

zzzzz
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

747
    1.041
    230
    Adam Topluluk Moderatörü Yöneticisi. Admin İle Karıştırmayın.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.