1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü admin beni suçlu buldu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve haancook tarafından 23 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Dogukan3535

Dogukan3535
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bunlar gibi yöntemler ile videonu alırsan adminler seni suçlu bulamaz ki haklı olan sensin en sağ şeritden tahliye yoldan çıkıyorum ve sağa yanaşıyorum solumdan geçip gitsinler diye ama arkadaş sağımdan giriyor ve hasar veriyor ve sonuç banned :)

Gakgos23 bunu beğendi.
  2. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    benim derdim oyunda ramming (sıkıştırma) diye bir rapor seçeneği var attığım 2 videoda da sıkştırma var ki böyle videolarda banlamıyorlarsa ozaman rammingi çarpma olarak değiştirmeleri lazım
    https://www.youtube.com/watch?v=T8D7Jmyj4ko&feature=youtu.be
    bu videoya kaçak baktı adamı banladı bu video ile adminlerin ya hepsi trafik eğitimi alıcak yada ben böyle problemler yaşamaya devam edicem

Gakgos23 bunu beğendi.
  3. Dogukan3535

Dogukan3535
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle arkadaşım oradaki tır'ı kullanan mı sensin yoksa scoda mı buradan başlayalım. Eğer tır isen scoda sağda gidiyor ekranda sol aynası gözüküyor değil mi gözüküyor adam bilerek tır'ın üstüne sürüyor ve yol boş olduğundan reflex ile tır sola atıyor kendini yol boş olduğunda olmasa tır'da suçlu duruma düşer karşı şeride geçiyor diye , eğer scoda sen isen zaten otomatik suçlusun çarpmak sebebimde değilim falan değil. Ramming'i çarpma olarak değiştirsin diye bir seçenek olamaz belli başlı bir başlıklar adı altında kurmuşlar.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.