1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü admin beni suçlu buldu

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve haancook tarafından 23 Temmuz 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
  2. Samir123

Samir123
    Kayıtlı Kullanıcı

28
    55
    7
    0
    videoda hersey gozukuyor adam onune kirmis seni biriside sana carpmak icin oylesine suruyor.yaz oldugu icin bazi adminler fazla icmis.....

3. Enes55

Enes55
    Administrator
    Plaka

1.159
    2.672
    250
    Scania
    1. Videoda adam senin şeridine giriyor, ona eyvAllah. Ama sen orda frenleyip adamı geçirecektin şeridine, bırak ne hali varsa görsün yani. gerçek hayatta, İstanbul 'a gelirsen(veya İstanbul 'da yaşıyorsan), böylelerinin çok olduğunu görürsün :)

2. Videode ban atılmasını bekleme, sana çarpmamış bile. Belkide devrilmeyeyim diye direksiyonu az çevirdi. Sana vurmamış, adminin cevabı gayet doğru.

4. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    İst da yaşıyorum Şişli de 10 senelik ehliyet sahibiyim biliyorum İstanbul da ne kadar mal sürücü olduğunu ama 1.videoda art niyet var adamın sağı boş ama beni sıkıştırıyor

5. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    1. Video da hızın çok fazla ondan olmuş olabilir.
    2. Video da çarpmadığı için öyle olmuş bide şeritlere dikkat etmiş olabilir. Tehlikeli sürüşten zaten en fazla 1 saat banlanırdı.

Gakgos23 bunu beğendi.
  6. Gakgos23

Gakgos23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    sen hızlı geldiğin için reckless demiş bu doğru.
    ama bakıldığında şeritin tam ortasından giderken bir anda sağa giden virajda sola basması normal değil. diyelim ki bastı, hiç mi aynadan selektör görmedi ? hiç değilse bastıktan sonra insan sağ yapar bloklamayayım diye. ama umrunda mı adamın ?

eski ets2mp kalmamış ki. şimdi o reporta zmaster1985 bakıcaktı bak nasıl hemen 20 gün çakıyor

Dogukan3535 ve 01Yusuf bunu beğendi.
  7. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    1.ci olarak ele alalım oradaki adam sol aynasına bakmamış olabilir ki vurma fiilini sen yapmışsın adamın dibine giriyorsun frenleyip tekrar yoluna giriceksin he girdin tekrar sıkıştırır sol yapar suçlu olur. 2.ci videoya gelirsek suç var fakat vurmasına izin vermemişsin sen şeridinden çıkarak kaçıyorsun şeridinde dur sana vursun suçlu bulunur.

Fakat şu varki eski ets2 göre frenleme sistemlerini daha gelişmiş dorse freni ve normal frenleme ile 140 km hızdan 70-80 km 2-3 saniyede inebiliyorsun orada o ne kadar suçlu olsada frenleme yapması lazımdı tekrar hızlanıp şerine girip sol yapması ile suçlu bulunabilir burada arkadaşında biraz suçu var.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 24 Temmuz 2017
    Gakgos23 bunu beğendi.
  8. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    hani arkadaşta hızlı geldiğinden reckless demesi gayet normal
    @Memduh Başgan ben suçluyum diye kendi videomla bana 2 gün ban atmıştı şükretsin ki ban yemedi :D
    yorumumda birinci videoyu ele almıştım şimdi ise ikinciyi alayım :
    adam çok uzaktan geldiği için sen orada orta şerite geçebilirdin bunda bir sakınca yoktu ama sen garantiye alayım diyip geçmemişsin.
    arkadan gelen trafik magandası zaten sinyali minyali görmüyor yetmezmiş gibi adamın üstüne üstüne geliyor. devrilme durumu falan yok devrilecek olsa zaten belli olur. ikisi de banlık olay bence.

Dogukan3535 bunu beğendi.
  9. Dogukan3535

Dogukan3535
    Plaka

28
    107
    24
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haklısın fakat böyle gelişmiyor sistem eğer banlatmak için uğraşıyorsanız bunları benim attığım videolardan örnek vereyim olur mu
    https://www.youtube.com/watch?v=H8rnXjXMSmY&feature=youtu.be
    Dorsemiz var hiçbir araç sağdan gider iken sağından girilmez trafik kurallarında bu vardır. Ben sağa kaydıkca bu arkadaş sağımdan giriş hasar veriyor bunun gibi videolarla ile kanıtlayabilirsin

Gakgos23 bunu beğendi.
  10. Gakgos23

Gakgos23

320
    177
    90
    TruckersMP Profili
    bu bildiğin bağırıyor beni banlat diye :D

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.