1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adeletsiz bir ban...

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve UnLockTR tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. ErenTalay

ErenTalay
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

50
    35
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Boşuna riv riv yapmanın bir anlamı yok ben olsam şayet bırak 3 ayı sınırsız bile verirdim ki oyun kuralları gereği 5.bandan sonra 3 ay yiyorsun bu ceza bi miktar oyunu adam akıllı oynamana vesile olur umarım

2. Horizondental

Horizondental
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Yanlız arkadaşın 4. aktif cezası 1 ay ban yemesi gerekirdi

3. Amirim4530

Amirim4530
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

401
    220
    170
    DAF
    TruckersMP Profili
    kesinlikle haklı ban geçmişinden dolayı 3ay olmuştur.Bide haklıymış gibi boş yere buraya konu açman çok saçma olmuş ayrıca benzinliğe yaklaştığın zaman hızını yavaşlatman gerekir üstelik sen adamı sollamaya çıkıyosun.Benzinliğe girişi doğru şekilde yapıyor anlaşılan sen direk dalarak giriyosun benzinliklere,eğer normal insan gibi kurallara uyan birisi olsaydın orda o kişinin benzinliğe gireceğini bilir dururdun.

1Ceyhun bunu beğendi.
  4. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şükür daha ban yemedim demek ki kural ihlalim öyle aman aman yok bu durumda ben ahkam kesebilirim değil mi? Benzinliğe yaklaşıyorsun anlık giriş çıkışlara, durmalara karşın oradan mantıken yavaş gitmen gerekiyor zaten (benzinliğin oradan geçerken hızın, oradaki hız sınırının üstündedir bundan da eminim). C-D yolunda sollamak serbest (hata yapmadığın sürece) hata yaptığın anda karşıdan gelen oyuncu üstüne de sürse sen haksız sayılıyorsun. "U" dönüşü yapıyor dediğin kişi benzinliğe giriyor, benzinliğin girişi orası çıkışı da diğer tarafı adam doğru bir şekilde giriyor benzinliğe burada hatalı olan sensin önce benzinliğe nasıl girilip çıkıldığını öğrenmelisin.

Şimdi gelelim diğer cevap veren arkadaşlara karşı davranışlarına; haksız olduğun halde kendini haklı göstermeye çalışıyorsun (yapmaya çalıştığın şey imkansız da neyse..) senin yanında birisi olmayınca da millete saldırıyorsun madem görüş bildirenlere laf yapacaksın ne diye konu açıyorsun?

Edit: C-D yolunda kurallar kesin ve katıdır. Hata yapıyorsan sonuçlarına katlanacaksın.

DesertEagle26, 1Ceyhun ve YusufE bunu beğendi.
  5. AliKaracavus

AliKaracavus
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

20
    11
    0
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    3 Ay Biraz Fazla Olmuş Gibi Ben Admin Olsaydım En Fazla 2 Veya 3 Gün Verirdim.

Ama Tabiki Hatalısın 3 Ay Fazla Olsada Hatan Var Yani :)

Hataların : Hız Limiti Aşımı - Hatalı Sollama - Sinyal Yok - Trafik Yoğun İken Sollama Yapman Ayrıca Bir Hata.

6. Horizondental

Horizondental
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Bu yuzden sen admin olma

Muharrem EREN bunu beğendi.
  7. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    3 ay yemesinin nedeni ban geçmişi yüzünden.

8. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
  9. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ban süren, 1 yıl içinde toplamda 5 ban yediğin içindir. ilk 3 ban adminin vereceği süreye bağlıdır, 4. ban 1 aylık , 5.ban 3 aylık, 6. ban sınırsızdır.
    Ban sebebin ise, orada benzinliğe girecek adama iki taraf da yol vermiş. Siz kalabalık bir yolda sollama yapıyorsunuz ve yetmiyormuş gibi adama çarpıyorsunuz. Çiçek gibi ban ohh mis :D

10. Horizondental

Horizondental
    Kayıtlı Kullanıcı

25
    7
    1
    0
    Ama 1 ay ban yemesi gerekirdi profile gir bak 4 aktif ban var

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.