1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Adeletsiz bir ban...

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve UnLockTR tarafından 10 Temmuz 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. UnLockTR

UnLockTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

24
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili
    En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Temmuz 2018
  2. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    Banlayan admin kim? Eline koluna sağlık diyelim :)
    Önündeki araç benzinliğe girmek için sinyal yakmış bekliyor. Onun önündeki de sinyal yakmış tam benzinliğe girmek üzere.

Son düzenleme: 10 Temmuz 2018
  3. UnLockTR

UnLockTR
    Plaka

24
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Orada U dönüşü yapması başlı başına saçmalık zaten trafiğin en yoğun olduğu bölge önümde durunca duramadım ve sollayarak gitmek istedim adam önüme çıktı ve ona çarpmadan bariyere çarptım sadece ve zaten oradada kick yedim.

4. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ah,tüm adminler haksızlık,adaletsizlik yapıyor.Bi siz haklısınız.

5. UnLockTR

UnLockTR
    Plaka

24
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Yorum kasmak için yorum yapmayın şu gönderilere Allah aşkına ban süresi oldukça saçma 3 ay ban atılması saçmalık.

6. mamiefe04

mamiefe04
    Plaka

32
    259
    126
    140
    Scania
    TruckersMP Profili
    U dönüşü yaptığını mı sanıyorsun :) Benzinliğe giriş o şekilde, geldiği yerden giremez çünkü ban sebebi tersten girmesi. Ancak bu şekilde girebilir benzinliğe. Yol hakkı olan karşı şeritteki arkadaş bile selektör yakıp yol vermişken senin böyle sollayıp çarpman, üstüne konu açman :) biraz beklemeyi öğrenin. Aslında bende zamanında basıp geçiyordum ban yedikçe insan akıllanıyor ve beklemeyi öğreniyor. Admine sonuna kadar hak veriyorum.

DesertEagle26 bunu beğendi.
  7. Muharrem EREN

Muharrem EREN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

173
    38
    120
    Siz Oyunu Need For Speed Zannediyorsunuz Kalabalık Yolda O hız Ne Sen Benzinliğe Ters Yoldanmı Giriyorsun ? 3 ay Bile Az Sınırsız Yemeniz Lazım

Blackfield bunu beğendi.
  8. AhmetGLC

AhmetGLC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

83
    29
    85
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Gayet doğru bir karar benzinlige giriş o yönden çıkış diğer tarafındandır. Ayrıca ordaki kesik çizgiler çıkış giriş için geciş olması için

9. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ne U dönüşü kardeşim ? Post kasıpta ne yapayım.Daha benzinliğe girmeyi bilmeyip üste çıkmaya çalışıyorsun.

10. UnLockTR

UnLockTR
    Plaka

24
    5
    0
    50
    TruckersMP Profili
    Kabin içerisinde bakıldığında öndeki dorseli tır sadece yolda duruyor görünüyor ve önündeki tır görünmüyor normal olarak bu c-d yolunda aşırı yollarda durup trolleyenler var bende sollayarak geçip gidecektim aslı bu konuyu başka yerlere saptırmayın 30 gün ban yemedim bu arada konuyu dikkatli okuyup yorumunuzu bırakın.

Benzinliğe falan girdiğim yoktu orada halen daha post kasıyorsun lütfen düzgünce göz gezdir şu konu üzerinde öyle yorum yap.

Yol üzerinde kesik çizgiler var bu o yolda sollamaya yapabileceğinin bir göstergesi.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 10 Temmuz 2018
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.