1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Adana Demirspor

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Meharslnv tarafından 9 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

1. Meharslnv

Meharslnv
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    TFF 1. Lig'i 70 puanla şampiyon olarak kapatan ve 26 yıllık özlemin ardından Süper Lig'e yükselen Adana Demirspor, kenti sevince boğdu.
    Adana Demirspor'un 26 yıl sonra gelen şampiyonluğu, kentte coşkuyla kutlandı. Karantinayı unutan Adana Demirsporlu taraftarlar davul eşliğinde halay çekerek 26 yıl sonra gelen şampiyonluk ve Süper Lig'e çıkmayı kutladı.
    Adana Demirspor, TFF 1. Lig'in son haftasında deplasmanda Menemenspor'u 4-1 yenerek 70 puanla şampiyonluğa ulaştı. Maçın bitiş düdüğü ile birlikte Adana Demirsporlu taraftarlar 26 yıllık süper lig özlemini sokağa dökülüp kutladı.

TFF 1. Lig'in 34'üncü haftasında Adana Demirspor, Menemenspor'u 4-1 yenerek 70 puanla şampiyonluğa ulaştı. 1994-1995 sezonundan bu yana süper lig özlemi çeken Adana Demirspor, 26 yıl sonra tekrardan Süper Lige çıktı. BİR ADANALI OLARAK ADANA DEMİRSPORA SÜPER LİG YOLUNDA BAŞARILAR DİLİYORUM :karizma:

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 9 Mayıs 2021
    UlasCaNN, EmreG, Razor3214 ve 4 kişi daha bunu beğendi.
  2. makinistfanlari

makinistfanlari
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

712
    312
    175
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Tebrik ediyorum. Süper Lig'e Adana Demirspor, Samsunspor ve Altay gelsin diyordum biri geldi, geriye kalan 2 liden de hangisi gelecek bakalım :)

Meharslnv, 38 KAYSERİLİ 38 ve HandCuff bunu beğendi.