1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Abartı ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KaRaGuC tarafından 28 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Yedi Bela

Yedi Bela
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

42
    508
    330
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öncelikle merhaba herkes bir yorum yapmış kendi fikrince bende şöyle söyleyeyim 4 yıldır bu oyunu oynayan biri olarak bu hataya düşmemen lazımdı bazen insanın basireti bağlanır seninde öyle olmuş ve admine yakalanmışsın geçmiş olsun arkadaşların dediği gibi uygun bir dille fedback atarsan %50 kalkma şansın doğar video da hack değil anlık hata var hani derler ya 10 kişi 220 ile geçer ceza almaz sen geçersin sana ceza gelir neyse uzatmıyım inşallah banın kalkar ve tekrardan mp de olursun karşılaşırsak söz bi benzinlikde çay ısmarlıcam sıkılma üzülme teşekkürler

KaRaGuC bunu beğendi.
  2. KaRaGuC

KaRaGuC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    11
    0
    35
    TruckersMP Profili

bak ne güzel söylüyosun sagol cidden anlayan birileri güzel ama birileri gelipde yok sen hatalısın hak ettin perma banı diyolar hatam yokmu var hatasız olamayız ki kuluz biz oyundada herşeyde hatamız olur ama meseele benim insanım beni anlasın sagol zaten oraya acıklama yaptım yolladım kalkarmı bilmem ama burda iyi düşünceli insanları görmek güzel teşekkürler umarım geri girebilirim...

sizlerin anlama sorunu mu var bak yolda giderken bir anda adam spaw oluyor hayalat modda diye bende basıp gecmek istiyorum ne var bunda bunu söyleyenlern kacı aceba hayalet modda adamı görünce durdunuz merak ediyorum hayalet modda dogdu diye onun dikkatsizce gidip beni madur etmesi dogru benim devam etmem suc degil mi

3. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Adamı fark edince başka yere kırsan anlarım da adamın olduğu yerden devam etmen sıkıntı. Çünkü, NCZ hack olunca hack açan kişi sorunsuz ilerlerken diğer kişiler yolda yükselir.

https://youtu.be/3l5QbYC78sQ

Örnek video:
    https://plays.tv/s/Lfn9rqmq-U5t

Arada pek fark görülemiyor. O kişinin oyuna giriş logu olsa ghost karşılaştırması yapılabilinir.

Son düzenleme: 29 Mart 2018
  4. KaRaGuC

KaRaGuC

35
    11
    0
    35
    TruckersMP Profili

ncz budur :https://www.youtube.com/watch?v=HftO26RJ7IM&feature=youtu.be

senin gösterdiklernde 1 araba degil cogu arabaya yaptırıyo kaza ki ben az daha gidince ilerde sağda duruyom ki baska arabalara zarar verme yok bu bir bana gösterdin videolara bak duruyolarmı hayır ncz olan kişi neden dursun ki zaten devam eder vede adam spam olmuş ve hiç umursamadan devam ediyor beni tehlikeye sokuyo ve neden başka yere kırıp başkasını riske atacam ki hani inatla sen suclusun diyosunuz eyw ama ben sucuma degil süresine itiraz ama ncz degilim cünkü bunca yıllık hesabı neden heba edeyim...

5. Koray55

Koray55
    Plaka

743
    196
    145
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hile ile ban 1 ay dan başlar itiraz et direk perma olmuyor

6. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    Kurallar değişti haberın yokmu ncz hack artık perma :D

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Benim söylediklerimin hiçbir yerinde sen suçlusun yazmıyor. Suçlu olmadığını ispatlaman zor diyorum. Elinde video kayıt olsa, kurtarırsın.

8. Enes YILDIRIM

Enes YILDIRIM

18
    4
    50
    Renault
    TruckersMP Profili
    Aynısı benimde başıma gelmişti ben çok iyi hatırlıyorum ping,m 3000 küsürdü calais çıkış göbekte hızlıydım biraz vabisle bi an lag girdi arkamdakiler falan havalarda uçuştu sonradan niye ban yemedim bilmiyom :D

9. AlparslanYT

AlparslanYT

56
    21
    50
    DAF
    TruckersMP Profili

ben dalga gecmiyorum ciddiyim o dlcler singel icin cikiyor parayi sen singel icin veriyorsun anlayana

10. Vueenx

Vueenx
    Plaka

1.517
    1.108
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    abartı değil 3 ay ban yedim tek bir konu bile açmadım benimde bir sürü dlc var onu açmadan önce düşünmen lazımdı bugün admin açar yarın yine açıp ban yiyip buraya gelirsin..

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.