1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Abartı ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KaRaGuC tarafından 28 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Mertcan39

Mertcan39
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    ününde durmamış ilerleyen adamın neden içindne geçme isteği duyar ki bir insan ? adam ne güzel ghost modda da olsa ilerliyor önünde

2. AlparslanYT

AlparslanYT

56
    21
    50
    DAF
    TruckersMP Profili
    singel playerde oynarsin dlcleri :) multiyle bi alakasi yokki

BeratALTIN bunu beğendi.
  3. BeratALTIN

BeratALTIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Alparslan bey sizide single player'a alalım ne dersiniz :D

AlparslanYT bunu beğendi.
  4. AlparslanYT

AlparslanYT

56
    21
    50
    DAF
    TruckersMP Profili

BeratALTIN bunu beğendi.
  5. Ege1903

Ege1903
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu görüntünün devamı var mıdır bilmiyorum ama eğer ban kanıtının video'su bu ise bu video ile perma ban atılması bence mantıklı deil çünkü burada hack yok , bir kaza var bence ki eğer hack olsa bile ben adminin yerinde olsam 2 3 tır daha geçmesini beklerdim
    'haksız ban' konusunu açıp bu kadar yazı yazdığınıza göre bence hack kullanmamışsınız eğer gerçekten hile kullandıysanız o zaman uğraşmayın ama (bence hack yok ) gerçekten eğer hack kullanmadıysanız feedback@truckersmp adresine kibar bir şekilde durumu anlatın belki banınızı kaldırırlar

6. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Fenasin abi :D

AlparslanYT bunu beğendi.
  7. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    Kutay abi merhaba bu kişi 19 Dec 2014 ten beri oynuyor yapılabilecek hiç mi bişey yok.Teşekkürler.:(

8. KaRaGuC

KaRaGuC

35
    11
    0
    35
    TruckersMP Profili

evet yani devamı yok koymamış ve sona dogru zaten ben saga cekiyorum hani hata yaptım icin durup tam adamdan özür dileyecekken perme cekiyor ama bunu anlayacak admin mi bilmiyorum...

ve single de oynarsın diye dalga gecen arkadaş espiri yapma boşa komik degil canım sıkılmış sen alay ediyon ben oyunun singlesinide oynadım yıllarca ama multi icin dlc aldım ha paran bolsa verde alalım güleriz o zaman ben diyorum durumum bu bu zorla almışım sen cıkmış dalga geciyosunuz ya coluk cocuk işi değil bu inanın sözlerinize az dikkat edin yada boşa yazmayın ya derdiniz dalgaysa surda adam akıllı yazanlar gereksiz yazanlar yüzünden görülmüyor...

kardeş malesef o arkadaş karar vermiş ben türklerden destek bekliyorum hani su türkün türkden başka dostu yoktur derler ya ama ben görüyorum ki dalga gecenlerr yok haklı ban süresiz olması dogru diyorlar ha ben dedim ki o adminede ben bir kac aylık ban razıyım ama süresiz haksızlık oluyo dedim ama nerde millet derdi dalga olmuş...

hayalet modda dogan kişi sucsuz demi o o modda devam edior haklı ama bn son an fark edip sonra hayalet mod oldunu anlayıp devam ediyorm gecmek icin ama nedense o kişi hic durmuyo ben sucluyum ve burda nedense coguda dogru diyo ama sundukları şey banı hak etmeme sebep yok ama aksine abartı diyenlerin sözlerine bakınca azda olsa diyor insan dogru yanında olanlar var...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Mart 2018
  9. Furkan altuntas

Furkan altuntas
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

36
    141
    52
    90
    DAF
    :^

Son düzenleme: 29 Mart 2018
  10. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Hayalet mod olması senin onun içinden geçme hakkı verir mi? o mod yolun ortasına spawn oluyorlar diye güvenlik amacıyla yapıldı, arkasından devam etmen gerekirdi.

BurakAKSAKAL bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.