1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Abartı ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve KaRaGuC tarafından 28 Mart 2018 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. KaRaGuC

KaRaGuC
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

35
    11
    0
    35
    TruckersMP Profili
    In 20.03.2018 at 20.10 I have been prohibited indefinite by Aragon because it has been NCZ Hacking. I objected but aragon wanted evidence. My recording program can not working so it did not record . I will show you some pictures and I request that you make the ban short term. However , at first I will explain. The way that come from Calais to Duisburgn return to Brussel.

before entering the bridge entered a player in ghost mode. I noticed and I braked . After that , I accelerated to avoid an accident . Unfortunately I caused the accident. I know that I am wrong this .the person at the accident was not very damaged. If you look the video , I got into the car in the third minute .

this person was in ghost mode before I passed but while I contunie , this person got out from ghost modde. I caused the acciddent for this but there is never ncz .I even saw him later and I apologized to him but that person complained about me . I have DLC and I do not want to lose my account. Please look at the pictures and you make the ban short term

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Selamlar 20.03.2018 tarihinde saat 20:10 da NCZ Hacking var diye süresiz ban yedim itiraz ettim ama haklı olarak kanıt istedi karşılığında ama benim kayıt programında sıkıntı olduğu için kayıt almamış onun için size bir kaç resim göstereceğim onlarla süresiz banımı en azından süreli hale getirmenizi rica edeceğim ama öncesinde olayı size açıklayacağım ben Calais'ten Duisburg'a gelen yolda Brussel'e dönen yerde köprü altına girmeden az önce hayalet mod da bir oyuncu girdi fark ettim ve önce frenledim ama sonra onu hızlıca geçmek için hızlandım ama maalesef kaza yaptırmak istemezken kazaya sebep oldum ve bunda hatalı olduğumu biliyorum ama arkadaş sadece azıcık yukarı zıplayıp geri düşüyor onun dışında aşırı yukarı sıçrama yaşamadı ve eğer videoya bakacak olursanız 03:00 saniyelerde aracın içine tam giriyorum ama o kişi hayalet modda olduğu için sonra ben devam ederken hayalet moddan çıkınca arkadaş ona kaza yaptırmış oldum ama asla ncz yok ve ben az ileride fark edip sağa park ediyorum arabamı ve o kişiden özür dilemek için ama arkadaş beni raporlamış ki haklı ama hiç banım yokken perma atılması üzücü oldu ve ben bu oyunu öylesini oynayan biri değilim trol amacı ile de oynamıyorum ve oyunda DLC paketlerim var ve bir kaç yıllık hesabımı böyle birşey yaparak kaybetmek isteyecek değilim lütfen yolladığım resimlere bakıp banım süresiz değil süreli olmasını olursa da tamamen kalkmasını rica ediyorum DLC paketlerimin resimlerini yolluyorum ve profil linklerimi yolluyorum…

----------------------------------------------------------------------------------

https://truckersmp.com/user/140210

http://steamcommunity.com/id/karraguc/

----------------------------------------------------------------------------------

bu kadar dlc varken bunca yıllık hesabı riske asla atmam lütfen bir kereye mahsus affedin

please forgive me for a while so that I will never risk the annual account when it is so dlc

varsa yardım edecek lütfen etsin süreli bana razıyım ama süresiz olan abartı bu kadar dlc varken öyle bi hile ile neden hesabımı tehlikeye sokayım...

2. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
  3. TELKESEN38

TELKESEN38
    Plaka

27
    101
    73
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Hile açarken hiç elin titremedimi bre insafsız

makinistfanlari bunu beğendi.
  4. Kaan YOLAY

Kaan YOLAY

577
    143
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kanıtın yoksa yapacak bir şey yok

5. AydinGrgc

AydinGrgc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

33
    119
    42
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    bikere abartı ban degil kural geregi hile kullanıcıları sınırsız banlanıyo ha sen hile degilsindir internet gitmiştir yada yüklenmeden girmissin oda senin video kanıtlamanla düzelir.senin kanıtın yoksa gecmis olsun adminin gozunden evet hack gibi duruyosun ve sınırsız ban

6. TRYunusBay

TRYunusBay
    Plaka

33
    127
    14
    115
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abartı Değil Hak Etmisn

7. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abartı ? bende olsam aynı şekilde ban atardım hile değilsindir yada hilesindir bu görüntüyü görsem bende banlarım hile değilsen oyunu açar açmaz hareket etme bir bekle insanlar yüklensin yada internetin yavaştır kopuyodur v.s oyuna girme o zaman giriyorsan boş yerde dolaş D-C yolunda adamın arkasındayım adam 200 pingle oynuyo 1 ileri 5 geri ama bundan keyif alıyo arkadaşım benim keyfim bozulduktan sonra bu adamınki niye bozulmasınki Pingi yüksek olan şu servera alınmasın boş serverlar girsin orda takılsın kendi keyifle oynayacak diye keyifle oynadığınıda sanmıyorum ama benim keyfimi bozmaya hakkı yok.

GhandiBiceps ve ahmet91 bunu beğendi.
  8. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ping sınırı düşürülmeli çok yüksek pinglerde atıyor oyundan az daha düşürseler kaza olmaz oyunda zaten adam mobil veriden oyuna giriyor trafiği felç ediyor

BeratALTIN bunu beğendi.
  9. BeratALTIN

BeratALTIN
    Plaka

764
    639
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen öyle.

ahmet91 bunu beğendi.
  10. ahmet91

ahmet91
    Plaka

1.368
    1.104
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zaten 500 ping te oyundan atsa ne işime yarıycak adam 200 de felç ediyor.

BeratALTIN bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.