1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 25 Tane Havalı Korna Takmak Sanırım Yasak Değil...

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve LondroS tarafından 21 Mart 2017 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. LondroS

LondroS
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Selamlar,
    Dün Başıma Geldi Bu Olay, Kendi kendime ulan diyom ben kornaların sesi niye bu kadar çok geliyor, Resmen Kulaklarım felç geçirdi, Sonra tırın önüne bi baktım bu manzarayla karşılaştım, Raporladım Adamı, Az önce Baktım ki raporum declined yemiş, açıklama ise banlık bir durum yok.... Ben 3'ten fazlası yasak diye biliyorum. Kurallar mı değişti acaba ?

2. BatuTR0661

BatuTR0661

538
    1.094
    230
    O kural sadece "Uyarı Işıkları" için geçerli maalesef.

3. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Benim bildiğim korna ban sebebi değil, sadece 3 den fazla uyarı ışığı ve aksesuar modu ile aksesuar takılamayan yerlere takılan aksesuarlar "Save Edit" başlığı altında cezalandırılıyor. Ama bu olayında bence yasaklanması lazım, o korna çaldığında hiç hoş olmuyor. :(

LondroS bunu beğendi.
  4. LondroS

LondroS
    Plaka

27
    492
    1.056
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Aynen ya yasaklanmalı. Kulaklar rip oldu resmen.

BerkaYYY, Ozan Ceylan ve murat_yldrm bunu beğendi.
  5. CumaliBzdmR

CumaliBzdmR
    Yönetici
    Plaka

33
    4.641
    9.261
    200
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Sonradan gurme bunlar. :P

LondroS bunu beğendi.
  6. zibidi gonzales

zibidi gonzales
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

149
    84
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    nasıl yani ne kadar çok korna o kadar yüksek ses mi?:vaayy:

7. Öyle diyorlar :D

8. Mahmud Eren

Mahmud Eren
    Plaka

23
    349
    167
    190
    Scania
    TruckersMP Profili
    benim tırımda üst tavanda full uyarı ışığı var ama sadece yük olunca yakıyorum sıkıntı çıkarmı

9. MUR4Ty

MUR4Ty
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.070
    1.779
    220
    Sadece 3 adet izin veriliyor. Admin görürse tabi gören admine göre önce çıkartman için uyarır eğer devam edersen banlar, haberin olsun.

Aşırı Derecede Modifikasyon Yapmak - GÜNCELLENDİ
    Arabalarda herhangi bir tır aksesuarı bulunmamalıdır. Aynı şekilde tırlarda da araba aksesuarı bulunmamalıdır. Bu boya paketlerini de içermektedir. Araçlarda, çok sayıda uyarı ışığı veya büyük kornalar bulundurmak yasaktır. Bu kural ön kısımda yer alan koruma demirlerinde kullanılan uyarı ışıkları ve kornalar için de geçerlidir.
    Eğer aracınızı, dorsenizi veya diğer içerikleri düzenlemek istiyorsanız Mod Kuralları'nı takip etmelisiniz.
    Varsayılan olarak oyunun izin verdiği miktardan daha fazla sinyal lambası konulamaz, araçların hitboxlarında değiştirme yapılamaz, bullbar/tampon veya benzeri yerlere herhangi bir uyarı ışığı takılamaz. Aracınız işlevsel olmalıdır ve kamyon, römork ve araba parçalarını karıştıramazsınız.

Uyarı ışıklarının aşırı kullanımı - YENİ
    Rotterdam, Europoort ve Calais-Duisburg yolu gibi trafik yoğunluğunun fazla olduğu bölgelerde uyarı ışıklarını kullanamazsınız/açamazsınız.

10. Eren Yetkin

Eren Yetkin
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    436
    160
    140
    Iveco
    TruckersMP Profili
    Çıkar birisi yakalarsa

Konu Durumu: