1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 2018-2019 Eğitim öğretim yılı kutlu olsun.

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve HellorD tarafından 16 Eylül 2018 başlatılmıştır.

1. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mustafa Kemal’in Kocatepe’den bakışıdır öğretmen olmak, dalga dalga sürüklemektir gençleri…Samsun’dan vatanın üstüne doğmaktır öğretmen olmak…Önüne katıp cehaleti Ege’de sulara gömmektir. Berrak bir Türkçe’dir öğretmen olmak, diline kültürüne sarılmaktır. Ayyıldız olup göklerde dalgalanmaktır öğretmen olmak. Sözün özü bir sevdadır öğretmen olmak, yüreklerde vatan vatan atmak, damarlarda bayrak bayrak dolaşmaktır. Bakın çevrenize, elleri çalışkan, yüreği umuda gebe, ülkesinin geleceğini vicdanı ile hazırlayan, gözlerindeki coşku ile “Bir sevdadır öğretmen olmak.” diyen birini görürseniz saygıyla selâm durun önünde, çünkü Vatanın baş eğmez bir neferidir o.. ” Bu duygularla 2018 – 2019 Eğitim – Öğretim Yılını Kutluyorum.

UlasCaNN, sKriLLez, Turkolass ve 7 kişi daha bunu beğendi.
  2. Ege1903

Ege1903
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.037
    716
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bütün öğrencilere yeni eğitim öğretim yılında başarılar dilerim ayrıca , okulu bu kadar takmamalarını elbet bir gün biteciğini hatta her yıl bir önceki yılınızı özleceğinizi düşünerek stres olmadan ve okuldan keyif alarak gidip gelmelerini tavsiye ederim. İyi dersler :)

HellorD bunu beğendi.
  3. ParadoksTR

ParadoksTR
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

23
    2
    1
    15
    TruckersMP Profili
    Mezuna kalmış biri olarak yarın erkenden kalkıp okullarına gidecek tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim artık bende seneye İnşallah üniversiteli olarak sabah kalkar okuluma giderim :D

HellorD bunu beğendi.
  4. HellorD

HellorD
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

24
    1.851
    5.180
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Mezunuz ve Gururluyuz .

UlasCaNN bunu beğendi.
  5. Ozan Ceylan

Ozan Ceylan
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.325
    7.768
    255
    Başta ben olmak üzere herkese başarılı bir yıl dilerim.

UlasCaNN, HellorD ve TRMert77 bunu beğendi.
  6. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yeni öğretim yılı kardeşlerimize ve okuyan tüm herkeze hayırlı,uğurlu olması dileğimle.Sevgiler,saygılar. :)

HellorD bunu beğendi.
  7. Kalpar

Kalpar
    Plaka

18
    384
    219
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    LGS :(

HellorD bunu beğendi.
  8. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Yeni eğitim ve öğretim yılında tüm öğrencilere başarılar dilerim. Aramızda Okulu bir işgence bir cezaevi şeklinde gören kardeşlerimiz, arkadaşlarımız var. Şunu unutmayın Türkiye Cumhuriyeti size, bize, hepimize emanettir, sizler okulu bu şekilde beğenmeyip farklı düşünceler içinde okula giderseniz ; ne kalkına biliriz, ne de kalkındırabilirsiniz. Bu sebepten ötürü Mustafa Kemal ATATÜRK'ün dediği gibi '' Türk; öğün, çalış, güven '' diyoruz. İyi dersler.

UlasCaNN, HellorD ve TRMert77 bunu beğendi.
  9. Elijah

Elijah

25
    126
    39
    55
    TruckersMP Profili
    Steam arkadaş listemde sabahın köründe bile açık olan insanlardan şuan hiç bir iz göremedim bu saate kadar :D

HellorD ve YusufE bunu beğendi.
  10. nameless23

nameless23

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    LGS bana çok yaradı valla :D

HellorD bunu beğendi.