1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 2 Kat Hızlı Wot İşi Tamamlamak Mümkün?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve alti9otuz5 tarafından 1 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

1. alti9otuz5

alti9otuz5
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    169
    193
    210
    Scania
    TruckersMP Profili
    Selamun Aleyküm.

İlk başta bu açtığım konu belki daha önceden birçok kez dile getirilmiş olabilir.Birçok kez söylenmiş olabilir.Ben dikkat etmemiş olabilirim.Ya tüm sırrı bozdun diyenler de olabilir.Ama ben yine de söyleyeceğim :D

Bunu yaparak ne kazanacağız diyenler olabilir onlar da haklılar :çay:

Lizbon'dan Narva Şehrine 4.415 km'lik iş aldım. (İspanya'dan Estonya'ya)

Wot'da ne yaparsanız yapın sözleşme km'nizi geçtiğinizde işlemiyor.10.000 km'de yapsanız sözleşme neyse onu işliyor.Bende bunun eksi tarafı olursa ne olur diye denedim ve sonuç >

Lizbon'dan Bilbao'ya > 1.200 küsür km
    Gemiyle Plymouth'a
    Plymouth'tan Grimsby'ye > 300 küsür km
    Gemiyle Esbjerg'e
    Esbjerg'ten Gedser'e > 200 küsür km
    Gemiyle Rostock'a
    Rostock'tan yanındaki Liman'a > 200 küsür km
    Oradan Helsinki Sonra Tallin
    Tallin'den de hedef Narva'ya > 200 küsür km

Bu da sefer fişi >

Bu da WOT'un işlediği fiş.

Yani işin özeti ben yaklaşık 2 saatte 2.380 km gitmeme rağmen sistem orjinal uzunluğu olan 4.415 km'yi işledi.

Belki bu sonradan düzeltilebilir veya belli bir zaman sonra düzeliyor da olabilir.

Şimdiden saygı ve sevgi çerçevesinde düşüncesini , yorumunu , bilgilendirici düşüncelerini paylaşan tüm herkese teşekkür ediyorum.

Hayırlı Ramazanlar. :çay:

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Daha önce yine WoT işleriyle ilgili bir konuda WoT ustalarından @38 KAYSERİLİ 38 bu olayı anlatmıştı 1-2 yıl önce. Yanlış hatırlamıyorsam Britanya ve İskandinavya arasında kısa sürede bu methodla neredeyse hiç sürmeden fazlaca km. işlenebiliyor diye yazmıştı kendisine sorduğumda. Ama konu olarak ayrıca açılması güzel olmuş. Bilmeyenler için rehber niteliğinde <3

3. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300