1. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 2. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 2.EL Bilgisayar Alınır mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve EmreG tarafından 4 Eylül 2019 başlatılmıştır.

 1. EmreG

  EmreG
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  436
  493
  350
  Volvo
  TruckersMP Profili
  diş macunu sürdü herhalde dede

  peki yasaklı uygulama yüklemediyse ne yapama yi planlıyorsun
   
  38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.

 2. 38 KAYSERİLİ 38

  38 KAYSERİLİ 38
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  38
  1.415
  4.506
  435
  Scania
  TruckersMP Profili
  Benim pc nin birini arkadaş yaparken o anda elimizde termal macun yoktu, belki inanmazsınız ama hani kalp krizi geçiren hastaya elektro şok verirken jel sürerler ya o vardı atölye de ondan sürdük iletken olduğu için. Hâlâ da öyle duruyor kullanıyorum, macun alıp da sürmedim daha :)
   
  EmreG bunu beğendi.
 3. UzmanCavus

  UzmanCavus
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  352
  286
  415
  Scania
  TruckersMP Profili
  Siz Bilgisayar Almayın , Mazallah siber suçlar işlemiş olurlar , ne bileyim önemli siteleri hacklemiş olurlar falan başınız derde girmesin :) ayrıca o seri numarası alıp kimlik fotokopisi imza alıp falan yaptığınız sözleşmelerin kanunda hiçbir şekilde yeri yok resmi bir belge olmadığı için :D
   
  EmreG bunu beğendi.
 4. hackvita

  hackvita
  Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  27
  279
  494
  385
  DAF
  TruckersMP Profili
  Çalışıyorsa ve uygun fiyatlı ise al ama her parçayı incele gözünle didik et içine sinsin tavsiye istersen parçaların her birini ayrı ayrı al ikinci el iyi fiyata, kasayı böyle toplayanda var. Lisanssız programdan ceza yiyeni görmedim desem yalan olur, ancak benim tanık olduklarım endüstriyel programların illegal kullanımıydı ve fabrikalara yüzbinlerce lira ceza yağdı. Sen böyle bir bilgisayara denk gelsen bile ticari bir sicilin olmadığından cezai sorumluluk yüklenmez. Siber suç içinse için rahat etsin hacker kabiliyetlerinin olmadığını çabuk anlıyor bilişim suçlarından sorumlu abilerimiz İşin özü ikinci elde senin kafanı ağrıtan şey donanımdaki kronik arızalar olur ki sıfır bilgisayarda da arıza oluyor tek fark garantisinin olması.
   
  emir67tr, hoca33 2, werty ve 1 kişi daha bunu beğendi.
 5. endum55

  endum55
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  22
  169
  69
  170
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Siber suç mevzusu dönmüş, ben şahsen hacker olsam ve data çalmış olsam bunu yaptığım cihaz(lar)ı salak gibi internette satmam, direk imha ederim. Allah göstermesin başımıza böyle bir şey geldi, siber şubedeki güvenlik uzmanları anlar yapmadığını. Kaç senedir Pc kullanıyorum yaptığım en illegal iş Torrentten crackli oyun, program vs indirmekti.
   
 6. Razor3214

  Razor3214
  Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  30
  1.438
  1.136
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Tamamen 2. el yerine toplama bilgisayardaki bazı parçalar 2. el alınabilir. Ben olsam öyle yaparım yani.
   
 7. werty

  werty
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  460
  192
  325
  Dediğine katılıyorum yalnız aldığın parçalar sisteme uyumlu olması gerekir.Hazır kasalı bilgisayar alacağına sitemi iyi bilen birin yardımıyla veya bununla alakalı bilgisayar toplama sihirbazı var https://www.itopya.com/kendin-topla/ bu sihirbaz yardımıyla hem yapacağın işin kaç paraya mal olacağını görüyorsun hemde istediğini yapabiliyorsun. Yalnız aldığın parçaları toplamayı bilmen lazım yada bununla alakalı videolar var https://www.youtube.com/watch?v=yWJBJTyWtYQ bunu örnek olsun diye verdim araştırdığında rehber topla videoları bulunabilir. Toplama bilgi sayar da şöyle bir sıkıntı var eğer içinde her hangi bir donanım arızalandığında aldığın parçanın markası neyse ona getirmen gerekiyor içinde kaç tane parça varsa o kadar servisi dolaşman lazım bir de servislerin durumu var parçayı servise getirdiğinde sana bin dereden su getiriyorlar eğer bu sıkıntıları göğüslerim diyorsan bu şekilde toplaman hazırından iyi fakat servis sıkıntısını unutma.
   
  Razor3214 bunu beğendi.