1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Bilgi 180 KM/H Yapmak İsteyenlere Kesin Bilgi !

Konusu 'ETS2:MP Rehberleri' forumundadır ve Chronic tarafından 16 Ocak 2018 başlatılmıştır.

İşinize yaradı mı ?

1. Evet, teşekkürler.

54 oy
    64,3%
  2. Hayır, teşekkürler.

30 oy
    35,7%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RyuL

RyuL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhaba arkadaşlar, forumda dolaşırken MP veya SP'da tırınızla 180 km/h yapmak konusunda bir çok yorum ortaya atılmış ancak bir konu altında toplandığını görmediğim için bu konuyu açıyorum. Eğer daha önce bunun gibi bir konu açıldıysa affola.

Evet öncelikle şunu belirtmeliyim ki, kodlarla oynamadan bu hızı hilesiz vs. yapmanız imkansız. Forum sayfamızda bulunan https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-mp-kayit-dosyasi-kodlari.22832/ konusunda ki kodları kullanarak save dosyamızın üzerinde oynama yapacağız. Bunun hakkında internette bir çok video bulunmaktadır, biraz araştırma yaparak bulabilirsiniz.

Kodlarla motor ve şanzımanı değiştirdikten sonra ise yapmanız gereken şey, Michelin Fan Pack ( Michelin Lastik DLC ) almanız gerekmektedir. Daha sonra oyun içerisinde takacağınız lastikleri ve takmanız gereken motor ve şanzımanı maddeler halinde sıralayacağım.

Maddeleri sıralamadan önce şunu belirtmek istiyorum, seçeceğiniz tır da yapacağınız hızda rol oynuyor. Yani aynı motor ve şanzımanı farklı farklı tırlar da denediğinizde ufak farklar olduğunu göreceksiniz.
    Satın alacağınız tırı test ederek seçmeniz gerekiyor. Şahsen Vabisci birisiyim ancak yeni scania biraz hantal kalıyor ve amacımız MP'da adam tokatlamak, eğlenmek ise birazcık şaşırtmaca katmamız gerekiyor ve ister istemez görselliğin dışına çıkmamız gerekiyor. Bu yüzden marka takıntısı olan arkadaşlar öncelikle bu huyundan vazgeçsinler. Bu hızı dorseli olarak yapmak isteyenler ise dorsenin ağırlığını save dosyasıyla oynayarak değiştirmesi gerekiyor.

1) Satın alacağımız tır : Renault Premium

2) Almamız gereken DLC : Michelin Fan Pack ( Michelin Lastik Paketi )

3) Tırımıza Takacağımız Lastikler :
    Ön Lastik
    Arka Lastik

4) Tırımıza kodlar ile takacağımız motor : Scania Streamline 730HP

5) Tırımıza kodlar ile takacağımız şanzıman : Man TGX 12 Vites Retarderli Şanzıman

6) Bu hızı dorseli yapmak isteyenler için : Dorse tonajını 1000 KG yapmak.

Yukarıda görmüş olduğunuz maddeleri sırasıyla uygularsanız, 170-181 km/h arası hızlara rahatça çıkabilirsiniz. Benim yanlış bildiğim veya eksik gördüğünüz şeyleri de yorumlarda belirtebilirsiniz. Şimdiden herkese bol bol keyifli gazlamalar, tekerinize daş değmesin gardaşlarım, ağabeylerim.

Ufak bir kanıt benden olsun :)

Bu bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkürler.

Bu bilgiyi bizimle paylaştığın için teşekkürler.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 25 Ocak 2018
  2. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    Denicem.
    Motoru değiştircek miyiz?
    Bu mutant tırlarda oluyor mu?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2018
  3. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    neden renault buna takıldım su anda

gsbs1995 bunu beğendi.
  4. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Evet bahsettiğim gibi maddelere yazdım zaten takmamız gereken motor ve şanzımanı. En iyi bu mutantla oluyor ve tam oyun sildirmelik, çok keyifli oluyor düşünsene şununla multide herkesi tokatladığını :)

İstersen farklı tırlar ile deneyebilirsin, ben en rahat bununla bu hızı gördüm.

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 16 Ocak 2018
  5. eyp1727

eyp1727

25
    1.258
    744
    185
    DAF
    TruckersMP Profili
    daf denerim aksama olursa iyi cogunlukla ya scanıa s yada daf kullanıyorum

6. Renault oyunun en hafif tırıdır,bu bilgiyi herkes bilmez.Zamanında çok denemelerini yaptık hepsinde Renault bir tık daha üstün çıkmıştı ve Reno'nun üst hızları rahat şekilde görebildiğini gözlemledik.

Lance ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  7. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sonunda anlayan birisi çıktı :) Zaten konu içeriğinde her tırda ufak farklar oluşuyor demiştim buda ağırlık faktörü tabi ki.

EmreG bunu beğendi.
  8. Mertcan39

Mertcan39
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

26
    373
    150
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben orj scania ile 174 görüyorum zaten boş

Steal ve Ozan Ceylan bunu beğendi.
  9. Kutay

Kutay
    Kayıtlı Kullanıcı

145
    48
    35
    Scania
    Eski scania 1 ton ile 180 görüyor zaten hafif eğimde düzde 170 görüyor yeter bu kadar bence çok kurcalamamak lazım :D

10. Vabis TV

Vabis TV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

194
    72
    120
    Scania
    TruckersMP Profili
    Beyler bende şuan Daf var volvo motoru Ve yeni daf 12 vites.178 Görüyorum 3 tonla.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.