1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel 1500 TL Bisiklet Önerisi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve CLG PhoeniX tarafından 6 Eylül 2016 başlatılmıştır.

1. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

131
    19
    95
    DAF
    Arkadaşlar yeni bisiklet almayı düşünüyorum, Bisikleti kullanma amacım dağa taşa tırmanmak olacak. O yüzden bisikletten anlayan arkadaşlar öneride bulunurmusunuz?

2. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Salcano' nun modellerine bak. Sağlam bisiklet üretiyorlar.

Bruce Lee bunu beğendi.
  3. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX

131
    19
    95
    DAF
    Ben bu bisikleti düşünüyorum suanlık ama belki daha iyisini öneren olur diye buraya da başvurmak istedim.

4. Kaptani Derya

Kaptani Derya

712
    546
    210
    Sedona alacaksan güzel. Türkiye' nin sayılı bisiklet üreticilerinden. Senin hoşuna gittiyse al.

5. Bir mtb kullanıcısı olarak öncelikli olarak boyuna göre kadro boyuna dikkat et performansına baya etkili olacaktır v fren ve md den uzak dur zamanınıza uygun hd frenlere bak bisiklet olarak scotta bak derim güzel bisikletleri var eğer fiyat aralığınız birazdaha artırabilirseniz 2000 tl ve üstü full xt setli bisikletlere bakabilirsiniz scott cararo sedona trek ve merida bu 5 firmanın modellerine bak maşaya dikkat bu fiyat aralığında zor ama düşük ml fox havalı maşa belki çıkar onun dışında rockshox maşalara bakabilirsin bisikletin ağırlığınada dikkat et ne kadar hafif o kadar perf.

6. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX

131
    19
    95
    DAF
    Fiyat aralığı en azla bu kadar cıkabiliyorum. 8--)

7. HasanBey TV

HasanBey TV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

164
    115
    160
    Volvo
    TruckersMP Profili
  8. Boyun kaç kadro boyunu belirleyelim

9. CLG PhoeniX

CLG PhoeniX