1. Bu site çerezler kullanır. Bu siteyi kullanmaya devam ederek çerez kullanımımızı kabul etmiş olursunuz. Daha Fazla Bilgi.
 2. Merhaba Ziyaretçi !
  World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
 3. Merhaba Ziyaretçi,
  discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
 4. Merhaba Ziyaretçi,
  Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber 1.32 Kişisel Dorse

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve CumaliBzdmr tarafından 2 Ağustos 2018 başlatılmıştır.

 1. ' Jaqen

  ' Jaqen
  Yönetim Ekibi Administrator
  Plaka

  28
  4.318
  7.281
  385
  Volvo
  Kamyon simülasyon oyunlarımızın yaklaşan büyük bir özelliği hakkında bazı ipuçları fan topluluğu tarafından çoktan fark edildi ve nihayetinde açıklama zamanı geldi. Kişisel Treyler yıllardır talep edildi ve son olarak, Euro Truck Simulator 2 ve American Truck Simulator için gelecek 1,32 güncellemesinin önemli bir parçası olarak gelecek.

  [​IMG]
  Birçok farklı sisteme sahip oyunlarımızda, birbirlerinin üzerine yerleştirilmiş, oyuna katılan milyonlarca oyuncunun çoğunluğu için çok iyi olan mevcut oyun döngüsünü kırmadan, özelliği eklemenin bir yolunu bulmamız gerekiyordu. Oyun yıllarca daha fazla derinlik için istekli insanlar için bir değişiklik getirirdi. Çekirdek özellik kümesinin makul bir zaman dilimi içinde oluşturulması gerekiyordu, böylece uygulama ve testin büyük kısmı iki oyun güncellemesi arasındaki süreye sığabiliyordu. Gerçekte, iş bir yıldan fazla süredir devam ediyor ve burada büyük bir disiplin ekibi kullanıyor.

  [​IMG]
  Bu çekirdek üzerinde neyin gerekli ve yoğun olduğuna karar vermeliydik. Yaklaşan güncellemede, sonuçta daha derine inmek için bir fırsat gördüğümüz bazı öğeler kalıyor. Bazı treyler sınıfları henüz yapılmadı, böylelikle treylerin sahiplenilmesi için hazırlanmadı, bu da gelecekteki bir güncellemeyi beklemek zorunda kalacaktır. Yeni kamyonun özellikle kamyon simülatörlerinin sert kısmı tarafından olumlu bir şekilde kabul edileceğine inanıyoruz, çünkü sadece mevcut kamyon yükseltme atölyesine tam olarak eşdeğer değil, ama çok daha fazlası var.

  [​IMG]
  Römork yükseltme mağazası şeklindeki yeni, ayrı bir yapılandırma bölümü, sahip olduğunuz treylerleri oluşturmanıza, yapılandırmanıza, ayarlamanıza ve boyamanıza olanak tanır. Birden fazla şasi, römork tipi ve boya işlerinden birini seçebilir ve treylerinizi birçok farklı parça ile ayarlayabileceksiniz, tabii ki tekerlekler de özelleştirilebilir. ETS2'de bulunan şirket boya işleri, yeni treylerinizin şirketinizin görsel tarzına uyması için doğru seçenekleri sunacaktır. Şu andan itibaren AI sürücüleriniz, römork havuzunuzdan uygun römorkları seçebilir ve bunları kullanabilir!


  [​IMG]
  Özetle, her iki oyunda da güncellemeye sahip olmaya hazır, soğutulmuş, yalıtımlı, perdeli römorklarımız var. Üstelik ETS2, hareketli zemin treyleri çeşitlerini de barındırıyor. Avrupa treyleri konfigürasyonu için, tek, çift veya yeni mevcut b-çiftlerinden birini seçebilirsiniz. Amerikan Truck Simulator, 28, 45, 48 veya 53 feet römork versiyonlarını çift, üçlü ve hatta Rocky Mountain çift konfigürasyonlarına dahil edecek. Bunlar her bir eyaletteki yasalara uymak için garajınızın coğrafi konumuna dayanacaktır. Flatbeds hem ETS2 hem de ATS için mevcut olacak. ATS treylerlerinin yanı sıra, yuvarlanan muşamba sistemi (Avrupa perde siderine eşdeğer) olan yassı yataklar da bulunmaktadır. Her boyuttaki kargoların taşınması için birçok römork uzunluğu ve tip kombinasyonu olacağını görebilirsiniz.
  [​IMG]
  Römork sahipliğinin yeni eklenmesi mantıken oyun içi ekonomide büyük değişiklikler anlamına gelir. Çok daha fazla kargo odaklı olacak, ancak Hızlı işler oyuna daha kolay ve tatmin edici seçenekler sunacak. Yepyeni bir Kargo Pazarı ekranı, kendi fragmanınızda teslimatlar aramanızı sağlar. Evet, bu yeni özellik için bir sürü yeni kargo görselleştirmesi oluşturmamız gerekiyordu.

  1.32'den önce size daha fazla fragman göstereceğiz ve ayrıca gelecek olan Açık Beta'nın bir parçası olarak teste tabi tutulacak, bu yüzden beklemek fazla uzun olmayacaktır. Umuyoruz ki yayınladığımızda da heyecanlı olursunuz!​
   

 2. Emir78

  Emir78
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  1.069
  367
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Hadi çıkarın arık betayı :D
   
 3. eyp1727

  eyp1727
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

  20
  1.252
  777
  395
  DAF
  TruckersMP Profili
  bu olay mp geçerli olucakmı
   
 4. drsnalt2

  drsnalt2
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

  19
  918
  1.021
  375
  Scania
  TruckersMP Profili
  Öffff fenalık olmuş ha <3 Okullar açılmadan gelse keşke NOT: MP'de uzun dorseye ve tonaj düşürmeye izin verecekler mi acaba ?
   
  Oyuncu Adam bunu beğendi.
 5. MertOguz

  MertOguz
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  979
  612
  415
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Multiplayer ekibi muhtemelen şimdiden bunun hazırlıklarını yapmaya başlamıştır. Önce Steam üzerinden tüm oyuncular güncelleme alır, single-player olarak oynamaya başlarız. Bir süre sonra Multiplayer'a entegre edilir.
  Bence şu anki kurallar yine geçerli olur. Uzun dorseler İskandinavya bölgesinde kullanılabilir. Tonaj düşürmede ise 1 ton sınırı devam eder. Daha fazla düşürülürse hile kullanıyormuş gibi algılanıyor.
   
  UBerk bunu beğendi.
 6. Emirhan 7

  Emirhan 7
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  18
  347
  97
  170
  TruckersMP Profili
  paralı olur dimi dore
  inş yakın zamanda cıkar
  bekliyoruz
   
 7. KacaKTV

  KacaKTV
  Medya Bağışçı Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  26
  730
  1.239
  405
  Volvo
  TruckersMP Profili
  Zamanında söylemiştim böyle birşey gelecek diye. Umarım beklediğimiz gibi olur
   
  Oyuncu Adam, sKriLLez, Emir78 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
 8. Cold

  Cold
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  587
  479
  405
  Scania
  TruckersMP Profili
  Kaçak Reis Sen Buralara Uğrar Mıydın Ya? :D
   
  Oyuncu Adam bunu beğendi.
 9. Gervasken

  Gervasken
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
  Plaka

  18
  120
  23
  225
  Scania
  TruckersMP Profili
  Evet olacaktır,olması lazımdır.

  Tabi gelicek :D gelmese olmazdı ama cidden beklediğimiz gibi olur inşallah :)

  Sanmam yani tamam emek varda herşeyde para olmasın değilmi :)
   
  En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 2 Ağustos 2018
 10. 23OZAN35

  23OZAN35
  Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
  Plaka

  23
  109
  75
  215
  Scania
  TruckersMP Profili
  Haberi okuduktan sonra ben. :D:D:D

   
  BigLarge ve Oyuncu Adam bunu beğendi.