1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü 1.15 Donma Sorunu

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Özgür59 tarafından 18 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.255
    2.991
    200
    Herkese merhaba, oyunu 1.15 sürümüne güncelledikten sonra 5-10 dakika sonra ekran siyah oluyor arka planda oyun devam ediyor, 1.14 sürümüne geçince sorun olmuyor, ekran kartım güncel, steam dosya doğrulaması hatasız çıktı, sizce sorun ne olabilir.

2. Duran Gökpınar

Duran Gökpınar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

42
    25
    0
    50
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Salamun aleykum, çözünürlüğün ile ilgili olabilir mi? Bi test et istersen

3. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Aleykümesselam, mp'de artık sorun yok sanırım çok kalabalığa girince gpu iflas etti, yalnız single player'da durum aynı, steam forumlarına baktım eski kartlarda sorun çıkarmaya başlamış, malum scs testleri pahalı kartla yapıyor, log dosyasını scs'ye attım bakalım ne cevap verecek.

İsterseniz konu silinebilir.

4. DeadPool {TR}

DeadPool {TR}
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

33
    3
    0
    35
    TruckersMP Profili

Bu topluluğa girince kasma olayı tamamen ekran kartınızla alakalı birşey değil yanlış düşünüyorsunuz. Sorun ekran kartınızda olsaydı oyunda normal kasmalarda yaparddı sadece toplulukta yapmazdı.Gelelim bahsetmek istediğim asıl konuya, bu topluluğa girme olayı dediğim gibi sizin ekran kartınız ile ilgili bir durum değil BU SORUN TAMAMEN OYUNUN SERVERLARINDAN KAYNAKLANAN BİR SORUNDUR.Çünkü oyunun serveri oyuncuları taşıyamadaığı için fps düşüyor bu olay forumda aşırı yuklenme nedeniyle yavaşlanma dediğimiz sorunla aslında birnevi aynı :)

5. Seyfo Dayi

Seyfo Dayi

1.255
    2.991
    200
    Aşırı kalabalık yerlere girince bazı zamanlar fps 1-2'ye kadar düşüp biraz daha oyunda durunca ekran kitleniyor kart yanıt vermeyip oyun kararıyor, oyundan çıkınca altta ati sürücüsü yanıt vermiyor uyarısı geliyor, ekran kartı gördüğünüz araçların hareketlerini işliyor ve oyun online olunca anlık hareketler çok oluyor, haliyle o kadar oyuncuyu işleyemeyince kitleniyor, zamanında 32mb s3 grafik kartıyla knight online oynarken pazar gibi kalabalık alanlarda aynı şey oluyordu oradan biliyorum.