1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Arkadaslar Şu Durumdan Nasıl Kurtulurum?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 02mage02 tarafından 4 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 02mage02

02mage02
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    57
    4
    45
    TruckersMP Profili
    Daha Demın Limandan Cıkıyordum Adamın Biri Zıplayıp duruyordu Ve Üzerime Düştü Tırı Düşmesi İle Benım tırda Havalara Uçtu Ve Yere İnmedi Servise Gittim Ve Asagıdakı Resimde Oldugu Gibi Oldu Nasıl Kurtulacam Ben Bundan. Yardımlarınız İçin Sagolun.

2. tunnaa

tunnaa
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    5
    1
    0
    kardeş çok geçmiş olsun başıma daha önce hiç gelmedi servise girdin mi bi dene belki düzelir

3. kaDir44

kaDir44

32
    160
    25
    55
    Volvo
    servise girdiğinde düzelirde nasıl söylesem bilemiyorum illallah geldi serviste millet geliyor bilerek çarpıyor insanlar neden böyle nankörler anlamış değilim oyunun tadını oyundakilerle alır insan ama gel gör ki böyle insanlarda var kardeşim yapcak bişeyin yok servise tekrar girip onarman lazım

4. AkSungur

AkSungur
    Plaka

27
    44
    8
    65
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu seviyoruz ama böyle insanlar yüzünden kapatasım geliyor bazen.
    Geçmiş olsun.

5. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
    çarpışmaya kapalı alandan açık alana çıkarken özellikle kalabalıkta pür dikkat çıkmak ve sabretmek gerekiyor. aksi hâlde sizinle beraber bir başka oyuncu da aynı anda içinizde iken çıkmaya kalkışırsa bu manzara meydana geliyor.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.