1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yanlış email-şifre hatası

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve Erkurt02 tarafından 21 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. Erkurt02

Erkurt02
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    4
    0
    0
    Oyunu 2 gün önce aldım multiyi indirdim kayıt oldum oyuna girdim tek seferlik işte dorse gözükmüyordu oyunun ayarlarını değiştirdim sorunu çözdüm oyuna girdiğimde oyunda değişiklik yapıldı ceza almamanız için iptal edildi diyordu bende böyle oynamaya devam ettim bugün hesabıma girmeye çalışıyorum ama e-mail veya ad yanlıştır diyor her yolu denedim sildim kurdum fln ama bi türlü giremiyorum oyuna bilen varsa lütfen söylesin

2. corbanez

corbanez
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

1.292
    1.905
    200
    Renault
    TruckersMP Profili
  3. mert0636

mert0636
    Kayıtlı Kullanıcı

29
    1
    0
    15
    arkadaşlar oyunu satın almayıp internettten indirsem olurmu

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Multiplayer modunu oynayabilmen için orjinal, steam üzerinden etkinleştirilmiş oyuna sahip olman gerekir.

5. ibocan

ibocan
    Kayıtlı Kullanıcı

16
    1
    15
    Scania
    aynı sorun bende de var 2 gündür oynuyorum bugünde oynadım oyundan cıktım geri girdim giremiyorum şimdi ... http://ets2mp.com/index.php?page=resetPassword burdan sıfırlamaı denedim olmuyor deli olcam valla

6. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes