1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü şifremi kabul etmiyor .. hesabıma giremiyorum

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve blackwood tarafından 3 Aralık 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. blackwood

blackwood
    Kayıtlı Kullanıcı

113
    18
    0
    0
    Selamlar ..
    bu akşam oyunu normal bir şekilde oynuyordum .. hiç bir sorun yoktu fakat bir kaç saat sonra yeniden denedim multiplayer şifremi kabul etmemeye başladı .. bir kaç kez şifre değiştirmiştim hepsini denedim olmadı .. yeni şifre istedim ilk başta böyle bir e posta kayıtlı değil dedi bir kaç kez denedikten sonra gönderdi ama gelmedi hala şifre. bir de multi kısmında hesap yazma yerine @ işareti nasıl yapılır hep windows a dönüp mail adresimi kopyala yapıştır yapmak zorunda kalıyorum . diğer sorum ise girişte hesap hatırlama diye bir şey yok mu ? her seferin de yazmak mı zorundayız ?

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 3 Aralık 2014
  2. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Şifre sıfırlama için, http://ets2mp.com/index.php?page=resetPassword
    Şifreyi değiştirdikten sonra onay için e-postanızı kontrol edin. (Mail spam klasörüne düşebilir)
    Güvenlik sebeplerinden dolayı beni hatırla özelliği eklenmeyecek. Mail adresi yazarken @ işaretini Alt+6+4 kısayoluyla yapabilirsiniz. (Nümerik tuşlarla)

3. blackwood

blackwood
    Kayıtlı Kullanıcı

113
    18
    0
    0
    anladım . hep bu linkten deniyorum zaten ama hiç olmuyor acaba gmail olduğu içinmi ? bir de hotmaille değiştirip deneyeyim

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Spam klasörüne baktınız mı?

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.