1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Kafalarına göre ban atmışlar

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve RECEP tarafından 30 Kasım 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. RECEP

RECEP
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Daha oyuna girdik kasılmalar oyundan atmalar sinirlendim kapattım oyunu, şimdi baktım ban attılar, bu nasıl bir iş anlamadım çocuklara mı vermişler yetkileri kafalarına göre ban atıyorlar, o kadar para ver al oyunu keyiflerine göre ban atsınlar o ne güzel.

2. aslitr

aslitr
    Plaka

23
    24
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim kafalarına göre ban atmıyorlar.Bugün yeni sürüme geçtiler ve hatalar oldu tek seferlikler de fln ondan kapalı.Api çalışması ile 1-2 saat içinde serverler bakım görcek sonra hatalar bitip daha iyi oyun olacak.

3. RECEP

RECEP

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Şimdi baktım ban kalkmış. Umarım sıkıntı çıkarmazlar. Zaten kasmalar nedeni ile merkezlere girmek bile istemiyorum onun haricinde de MP nin faydası ne oda ayrı bir konu.

4. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Şu anda sunucular ve api sistemi üzerinde bakım yapılmaktadır. Bu süre zarfında banlı gözükebilir yada bağlantı sorunları yaşabilirsiniz..
    1-2 saat sonra tekrar deneyin.

5. aslitr

aslitr
    Plaka

23
    24
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    mp ücretsiz zaten istersen singleplayer oynayabilirsin.

6. RECEP

RECEP

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    MP ücretsiz mi? oyun korsan olsa oynanıyormu ki!
    Singleplayer oynasak neden oyunu alalım. Ama onun zevkine varmak için aldık ama daha tam oturmadı.

En azından sunucu hatalarından dolayı basit yasaklamalar yapmasınlar, yada ne bileyim ehliyet sistemini getirsinler ceza puanı versin belirli süre yasaklama olsun, hesabı banlama nedir onu anlamadım.

7. Bomlife

Bomlife
    Emekli Yönetici Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

2.105
    1.965
    300
    Mercedes
    Multiplayer modu ücretsiz fakat orjinal oyun olmadan çalışmıyor. Sistemden bilgi alınamadığından dolayı banlı gösterebiliyor.

8. FatihBuber

FatihBuber
    Kayıtlı Kullanıcı

5
    4
    15
    Öncelikle bugün baktım Eu1 3 Bin küsür olmuştu bu kadar fazla kişiyi kaldırabilecek server gerçekten zor. Sonra sen parayı oyuna verdin Mp için herhangi bi para vermedin, Mp yi yapanlarda oyun yapımcısından bağımsız zaten, bedavaya mpye yaptılar ve bize sundular.

9. aslitr

aslitr
    Plaka

23
    24
    1
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    kardeşim oyunun orjinalse bedava.

10. RECEP

RECEP

20
    1
    70
    DAF
    TruckersMP Profili
    Nasıl yani MP oyun yapımcısı değil mi? çok şaşırdım valla. ben oyunun yapımcısı biliyordum.

Gelirleri nereden karşılıyorlar o zaman.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.