1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

ATS American Truck Simulator - Yeni Görüntüler ve Bilgiler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Mci61 tarafından 21 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

1. Mci61

Mci61
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    SCS Software American Truck Simulator yeni bilgi ve ekran görüntüleri yayınladı.

American Truck Simulator hala üretim aşamasında çok fazla testten geçiriliyor, henüz daha geniş bir beta testi başlamamıştır.

American Truck Simulator takımının oyunu çıkarmak için hala önünde bir sürü işi var.

Not : Ayrıca Euro Truck Simulator 2 için 1.20 güncellemesi gelecek. ETS2 ekibi oyuncular için harika şeyler hazırlıyor.
    Kaynak: SCS Software ve SimulasyonTÜRK​

kerim41k bunu beğendi.
  2. EmReYasar

EmReYasar
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    27
    11
    65
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güzel şeyler düşünülmüş ama American Truck Simulatorün Euro Truck Simulator kadar talep görüceğini düşünmüyorum ben tam terside olabilir :D

3. FURKAN KYHN

FURKAN KYHN

20
    4
    70
    Volvo
    TruckersMP Profili
    tahmini fiyatı ne olabilir

4. Mci61

Mci61

1.427
    744
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belli olmaz , Amerikan çekicileri ve yeni harita ilgi çekecektir. Ama Ets 2'nin yeri ayrı tabii :)

Hiçbir fikrim yok , tahmin belirtmekte zor açıkcası...

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 22 Ağustos 2015
  5. Erdem59

Erdem59
    Yasaklı

25
    25
    3
    0
    Keşke ücretli beta olarak kendi sitelerinden satışa sunsalar. Çıkınca da ücretli beta katılımcılarına Steam'den verirler oyunu.