1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 - Thrustmaster T248 Etkinlik Dorsesi

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 26 Ekim 2021 başlatılmıştır.

1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Konu ve mod yeniden düzenlenmiştir.

Mod içerisinde, scs.box tiplerinde 5 adet Thrustmaster T248 boyalı dorse bulunmaktadır. Bazıları Scs orijinal boyasının, kişisel dorselere uygulanmış halidir. Bu yüzden bazı dorselerde, ufak tefek boya kusurları bulunmaktadır. Orijinal şasi ile sunulmuş, kusursuz hali de mevcuttur. Kusurlarımız affoluna.

Mod ismi : thrustmaster_T248_hoca33.scs
    Mod Yapımcısı: hoca33
    Test Edilen Oyun Sürümü: 1.42.1.1s

Mod Kurulumu :

1- Aşağıdaki bağlantı vasıtasıyla indirmiş olduğunuz thrustmaster_T248_hoca33.scs dosyasını (uzantısı zip olarak ta inebilir) yeniden ayıklamaya çalışmadan-olduğu gibi; Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atın.
    2- Euro Truck Simulator 2 oyununu Single Player olarak çalıştırın ve oyuna girin. Çıkış butonunun sol yanındaki Profiller yazan butona tıkladıktan sonra gelen ekranda, Mod Yöneticisi sekmesine tıklayın. Gelen ekranın sol tarafında (eğer varsa) aktif-pasif tüm modlarınız görünmektedir. Burada görünen thrustmaster_T248_hoca33 ismindeki küçük kare pencereye, sol fareyle çift tıklayın. Böylece modu etkinleştirmiş olduk. Aynı ekranın sağ tarafındaki AÇIK MODLAR yazan kısımda modumuzu görmeliyiz.
    3- Daha sonra ekranın alt tarafında bulunan Değişiklikleri Onayla butonuna tıklayıp, Oyuna Devam Et diyerek seçili profilimizdeki oyunumuza dönebiliriz.
    4- Single Player oyunda DORSE ALIMINA girince karşınıza çıkan pencerede; sol taraftaki STANDARD TRAILERS isimli butona tıkladığınızda ekrana gelen etkinlik dorselerinden istediğinizi satın alabilirsiniz. Bu kısımda oyunun kendi dorseleri de bulunmaktadır.

Önemli:

- Dorseleri hiçbir özelleştirme yapmadan satın almanızı tavsiye ederim. Elkenmiş olan bazı parçalar, çift tampon, strobeler vs... kaybolur.

Multiplayer oyunda bu dorselerle nasıl oynayabiliriz :

Singleplayer oyunda dorseyi satın alıp kullan diyerek çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna geçebilirsiniz. Modun aktif olup-olmamasına bağlı olarak gelebilecek uyarı pencerelerinde; yükle ve devam et diyerek multiplayer oyuna girebilirsiniz.

Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

Modu Aşağıdaki bağlantı yoluyla indirebilirsiniz: ~56 KB

Son düzenleme: 27 Ekim 2021
  2. yolcudurabbas

yolcudurabbas
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Emeğinize sağlık. İndiriyorum hemen :)

mexiumut, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. YOUNG MAFIA 73

YOUNG MAFIA 73
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    3
    2
    10
    hoca arkadaşım seninle konuşmam lazım bana bir konuda yardım etmen için

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Buyrun, bildiğim bir konuysa yardımcı olmaya çalışırım tabii ki...

yolcudurabbas ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  5. YOUNG MAFIA 73

YOUNG MAFIA 73
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    3
    2
    10
    özel olarak konuşacak bir anlaşmazlığınız yok, ets2 hakkında değişen bazı kamyonlar ve römorklar hakkında

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Hocam ne demek istediğinizi anlayamadım, benim hiç kimseyle bir anlaşmazlığım yok zaten. (Anlaşılmazlık mı demek istediniz onu da anlamadım.) Buyrun sorun soracaklarınızı. :)

yolcudurabbas ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hocam arkadaş yabancı, bana discord dan ulaşmış taniyormusun diye buraya yönlendirdim. Sanırım çeviri kullanıyor, Türkçe yi tam bilmiyor anladığım kadarı ile..

8. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Anladım üstadım, açıklama için teşekkür ederim. :kahve:

9. YOUNG MAFIA 73

YOUNG MAFIA 73
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    3
    2
    10
    öğretmenim çok fazla tukco anlamıyorum bu yüzden çeviri

Seninle özel olarak nasıl konuşabilirim? bana yardım etmen için

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 1 Kasım 2021
  10. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Çok afedersiniz, özel konuşma teçhizatına sahip değilim. Hoşiçakalın. Artık bu konuda mesaj yazmayacağım. :(

Son düzenleme: 1 Kasım 2021
    yolcudurabbas ve Doctor Pikachu bunu beğendi.