1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Ets 2 Haksız Ban

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve VolvocuYigit tarafından 11 Eylül 2021 başlatılmıştır.

Sence ban Kaldırılmalımı?

Bu anket 13 Eylül 2021 tarihinde kapatılmış.
  1. Evet

66,7%
  2. Hayır

33,3%
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    https://youtu.be/7bzkitrh0pE?t=2763. Yeşil siyah Mercedes benim. Önümdeki adam yavaşlıyor normal bir şekilde hızımı kestim ama arkadaki hızlı bir şekilde geldi vurdu. Ben neden ban yiyorum?. Ay'ın 16 sına kadar banlıyım. Dikkatsiz sürüşten.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kendi gözlemlerim:

• Hız fazla (durmuş olmana rağmen).
    • Şeridinde duramıyorsun vs.
    Yani evet, dikkatsiz sürüşün var. Ban süresi admin kararındaydı en son (önceki banlara göre veriyordu, son durumu bilmiyorum).

Ha, neleri var dersen evet öyle. Senin şansın yokmuş. Öyle aşırı bir sorun da yok yani.

Doctor Pikachu ve VolvocuYigit bunu beğendi.
  3. MuslumcuDayi

MuslumcuDayi
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

25
    185
    250
    200
    DAF
    TruckersMP Profili
    Tırın ofsayt senin ondan atmış herhalde :)

4. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Teşekkürler. Bencede şanşım yok çünkü kendim aşırı bişey yaptığımı göremedim. Ama şuan Sinirden arkadan bana çarpan tipsizi Banlatıcam sanırım :D

5. Princess Aurora

Princess Aurora
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    12
    4
    15
    Yorumunuz çok saçma arkadaşın hiç bir suçu yok sanki hayatında düz yolda hiç emniyet şeridine girmemiş gibi konuşuyorsunuz.

VolvocuYigit bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Zigzag çizerek gidiyor işte. Emniyet şeridi olsun olmasın. Bu da dikkatsiz sürüş sebebi sayılmış admin tarafından. Ben de admin olsam ceza keserdim. Mesela yan yoldan son hız gelen kişi var orada, ceza yedi mi bilmiyorum. Ancak uçana kaçana ceza da yazmayabiliyor adminler. Kabul edin veya etmeyin.

Son düzenleme: 12 Eylül 2021
    38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Kısacası Şanşım yok. Aurora da doğru söylemiş. Emniyet şeridine azcık girdik diye.. Ben geçende bi admin gördüm çimenlerden gidiyor :D

8. Princess Aurora

Princess Aurora
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    12
    4
    15
    feedback atın banınız kalkmalı üssteki arkadaşın yorumlarına aldırış etmeyin teşekkürler

9. VolvocuYigit

VolvocuYigit
    Kayıtlı Kullanıcı

51
    19
    25
    Volvo
    Biraz önce Baktım itirazıma cevap gelmiş:
    Çarpışma olduğunda diğer kullanıcıyı engellemek için sola doğru sürdünüz ve küçük bir çarpışmaya da neden oldunuz. Bunun sizin tarafınızdan bir hata olduğunu biliyorsunuz ve bu davranışa TruckersMP Sunucularında izin verilmiyor. Bu yüzden yasaklandınız.
    Yaw Yeminle çıldırcam adam Hem bana arkadan vuruyor Hem tırımı toplamamaı beklemeden kücücük yerden geçmeye çalışıyor. Ne özür diliyor ne bişey yapıyor. Tek Şeyi benim önüme geçmek. :@:@

Feed back dediğiniz nedir nasıl yaparım

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 12 Eylül 2021
  10. Princess Aurora

Princess Aurora
    Kayıtlı Kullanıcı

24
    12
    4
    15
    https://truckersmp.com/feedback (Game Moderation Management) // İtirazınız reddedildiyse, lütfen buraya başvurun. ve üstte yazdığınız durumu anlatın kesinlikle cezanız kalkmalı

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.