1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Duyuru [ETS 2] 1.41 Deneysel Beta Güncellemesi (Convoy)

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 3 Haziran 2021 başlatılmıştır.

1. emrecancolkk

emrecancolkk
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

21
    66
    194
    125
    DAF
    TruckersMP Profili
    public ban sistemi gelmez diye düşünüyorum bu yüzden bir sunucuda yasaklanan biri diğerine girebilir, aslına bakacak olursak bu birazcık kötü bir durum çünkü sunucuların neredeyse hepsi şifresiz ve üşenmeyip tek tek sunucuları trolleyen birileri olacak.

Acaba SCS'nin kendi sunucu olacak mı ? böyle 1k-2k slotlu, eğer gelirse böyle bir şey çok güzel olabilir.

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Eğer, Rockstar Games gibi ucuza kaçıp sistemi P2P üzerine (torrent gibi, sunucu olmadan, kişilerin birbirine bağlanarak oynaması) kurarlarsa, kurallar çok çiğnenir. Ya da en iyisi sürekli ping sebepli sorunlar yaşarız.

38 KAYSERİLİ 38 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. balci158

balci158
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    100
    69
    75
    TruckersMP Profili
    -gelen sunucularda pvp sunucu açma olacak mı? (ben gidip vps sunucu kiralayıp içine sunucu kurabilecek miyim yani? nasıl denir bilmediğim için pvp dedim. belki de doğrusu pvp'dir) yoksa scs'nin kendine ait sunucusu mu olacak?
    -kendi arkadaşlarımızla sunucu kurabiliyor muşuz. peki bu sunucular csgo gibi benim bilgisayarımı mı sunucu olarak kullanacak yoksa gta5 gibi ana server olacak da oraya mı bağlanacağız?
    -bir de artık ehliyet sistemi gelsin ya sınav koyun geçemeyen online giremesin ya da puanına göre sunucular gösterilsin. (profil save alarak yapılır demeyin ayarlanırsa yapılmaz. savesiz oyunu açınca save sormadan sınava sokma gibi gibi...)
    benim düşüncelerim, sorularım ve tavsiyelerim bunlar başka aklına gelen varsa eklesin belki görür scs :) bir de artık ecs ye yer hazırlıyorlar gibi geldi. bir ara da zaten ats ve ets yi birleştireceğiz diyorlardı. hayırlısı bakalım bekleyelim :)

4. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    1- Dedicated serverlar ileride gelecekmiş.
    2- Evet csgo daki gibi bir kişi host oluyor diger kişiler sunucuya bağlanıyor.
    3- Ehliyet sistemi gelmez. Ama eğitim sistemi gelecek. Driving School diye geçiyor. Oyunu oynamada bir şey yok gaz fren zaten ehliyete filan gerek yok.

5. doksanbpm

doksanbpm
    Plaka

57
    116
    130
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    8 kişiyle kendi sunucunuzu kurarsanız ve buna da şifre koyarsanız kim gelip sizi rahatsız edecek? gayet stabil ve keyifli bir şekilde oyunu oynayabiliriz. birçok insan bu saatten sonra TMP'nin yüzüne bakmaz açıkçası. :)

38 KAYSERİLİ 38 ve Ghost bunu beğendi.
  6. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Son zamanlarda TMP iyice kendini batırdı. Sunucuları sürekli çöküyor, bir anda ping yükseliyor ve kullanıcıları oyundan atıyor. Ben o kadar gidip tüm DLC'leri almış iken TMP'de saçma sapan bir nedenden dolayı ban yemek yerine yeni betayı tercih ederim. Şu hiç arkadaşım yok diyenleri de anlayamıyorum. Sunucuya girdiğiniz zaman zaten millet konvoy yapıyor. Ayrı sürmüyorsunuz ki? Mantıken yeni beta mantıklı.Her anlamda.

7. Wingardium Leviosa

Wingardium Leviosa
    Plaka

264
    622
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Şifre koymasan bile steam arkadaşları seçeneğini aktif edersin kendi arkadaşların girer şifresiz bir şekilde

38 KAYSERİLİ 38, doksanbpm ve Ghost bunu beğendi.
  8. doksanbpm

doksanbpm
    Plaka

57
    116
    130
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    aynen doğrudur hocam bu özelliği unutmuşum :)

Malthael bunu beğendi.
  9. berkay404040

berkay404040
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

44
    15
    11
    60
    TruckersMP Profili
    Anlaşılmayacak bir şey yok. MP'deki gibi 2 3 binlik sunucular gelmezse kalabalık oynamayı sevenler yine mp takılır.

10. Gambalaz

Gambalaz
    Plaka

55
    18
    100
    DAF
    TruckersMP Profili
    Ben 80-90 gidiyorum beta konvoy yapanlar 140-150 gidiyor konvoydan geri kalıyorum konvoy işi bozuluyor single oynamış gibi kalıyorsun. Tmp oynarken kimseye bağımlı değiliz. Gerçekçi oynamayan çoluk çocukla takılacağıma tek başıma giderim. O yüzden yeni beta her anlamda mantıklı değil.

01adanali01 bunu beğendi.