1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Aliexpressten iyi anlayan

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve emre kaya tarafından 3 Mayıs 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. emre kaya

emre kaya
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar aiexpresten daha önce kupon vs. Uğraşan arkadaşlar var mı çok önemli bi sorunum var acil danışmam lazım galiba param çöpe gitti

2. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    sorun nedir yazsaydın

nameless23 bunu beğendi.
  3. nameless23

nameless23
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

998
    1.254
    250
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Danışman gereken şeyi buraya yazman gerekiyor insanların yardım edebilmesi için galiba :D

VenioMixer bunu beğendi.
  4. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Galiba kart bilgilerim çalındı fark edemedim o yüzden buraya yazamadim

Buda ders oldu aliexpressten çok karlı eşyalar almıştım kupon kazanarak ama Türkiye de bu kupon muhabbetini kapatmışlardı ödül kardeşliği diye bir olay var oradan 60tl kupon kazandım kuponu almam için kart bilgilerimi istedi site 1 dolar depozit alınacaktı geri iade etmek şartıyla ama depozit yaparken ne hikmetse site dondu internetim de hiç bir sıkıntı yokken ve 6 dolar para mi çekti adamlara ulaşabileceğim bir yer yok galiba bi kaç mail attım bekliyorum

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 4 Mayıs 2021
  5. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    aliexpres kart bilgisi çalmaz bende 5 yıldır kullanıyorum bir sıkıntı yok şuana kadar . Banka ile görüş benim bilgim dışında para çekildiğini söyle

VenioMixer, Razor3214 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aliexpress'te çakal satıcıların çoğaldığı zamanlarda başlamadan bıraktım. Ancak site milyonlarca kullanıcısı olan bir yer. Doğrudan Aliexpress bu "ödül kardeşliği" işini yapıyorsa bekle. Derdini anlatan bir geri dönüş yap (İngilizce kullan, bilmiyorsan buradan birisi senin adına yazar). Muhtemelen teknik sorundan dolayı para çekilmiş ancak işlem ilerlememiştir. Banka ile de görüş, kartını alışverişe kapatsınlar sen tekrar açana kadar.

BLasTeaR, HandCuff ve VenioMixer bunu beğendi.
  7. emre kaya

emre kaya

27
    305
    95
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sorunu aliexpressle iletişime geçerek çözdüm yanlışlıkla fazla tıklamadan dolayı fazla para kesmiş kısa süreli sanal kart kullandığım için de geri yatıramamışlar bende onlara iban gönderdim ver para mi yatırdılar 50tl değerinde de kupon hediye ettiler saolsunlar , biraz korkmadım değil çünkü babamın kartıydı ve limiti 150k bi ufak kalbim ağzıma geldi ama sorunu kısa sürede halletti aliexpress tavsiyeleriniz için teşekkürler

BLasTeaR, Mehmettnrkulu ve HandCuff bunu beğendi.
  8. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.063
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    150k limitli kartı hiçbir şekilde online alışverişte kullanma derim. Teknik hata olur, 1500 yazacağına 15000 yazarsın, parayı alana kadar ömründen ömür gider.

Gerçi sanal kartmış.

DaNgEr900 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.