1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Çekiliş Yarışması - ETS 2: Iberia DLC

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 6 Aralık 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Oguzmedia

Oguzmedia
    Yönetici Owner
    Plaka

806
    3.098
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hevesle bekleyen 79 katılımcıyı bir kenara bırakıp, kendi oyun zevkinizi ön planda tutmanız pek hoş olmamış. :niekhd1:

Yinede, değişik bir çekilişe imza attığınız için teşekkür ederiz.

SeBeKu, BLasTeaR, UlasCaNN ve 11 kişi daha bunu beğendi.
  2. Erendeha

Erendeha
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Katılıyorum fakat Cem abi ben foruma katıldığımdan beri çekilişler yapıyor sıkıntılar olmuş olabilir ben bırakıp gideceğini hiç zannetmiyorum.

Cemsnbc bunu beğendi.
  3. mehmetefecakir1

mehmetefecakir1
    Kayıtlı Kullanıcı
    Plaka

6
    1
    55
    Scania
  4. AEmre35

AEmre35
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

442
    2.001
    300
    TruckersMP Profili
    Öncelikle KARDEŞ Forumda kim olduğunu biliyorum yaptığın çekilişleri vs de. Yani gidip hem milletin onurunu kırdım diyip hemde millete verdiğin hediyelerin ssini atman bişeyi değiştirmez aksine dediğin gibi milletin onurunu kırarsın, bunu ben değil sen yapıyorsun yazık. Neyse benim sana demek istediğim elbet insanlar maddi zorluk çekebilir ancak bu şekilde bir çekilişi ben düzenliyorsam ve bir söz verilmiş ve bir tarih varsa, o tarihe verilen sözün maddi karşılığı bir kenara ayrılır kardeş para kolay kazanılmıyor kenara koymasınıda bilmek lazım. neyse zorluk yaşayıp bunca insanı bekletip gidip kendine alman saçma birde diğer hesabıma bile almadım diyorsun daha inanılmaz. Ben sana yardımcı olmak için yazdım milletde madur olmazdı. Özür filan demişsinde öyle birşey yok sen git katılanlardan özür dile.

schilbS, DaNgEr900, Ghost ve 2 kişi daha bunu beğendi.
  5. RyuL

RyuL
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bu çekilişe bende katıldım fakat işler her zaman istendiği gibi gitmiyor, her zaman bir aksilik olabilir. Evet bu kadar kişi dururken önce kendine DLC alıp sonrasın da bu açıklama olmamış. Bu zamana kadar yaptığı çekilişlerde hiç bir zaman aksatma olmadı ve bu seferlik anlayışla karşılamamız gerekiyor diye düşünüyorum, iyi forumlar.

HandCuff bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    "Cem abimiz sevdiğimiz bir abimizdi. janti adamdı, çekiliş yapmayı çok iyi bilirdi, mesela ben bilmem.
    iyi para harcardı, ben harcamam
    5 senelik anti virüs lisansı dağıtırdı, ben dağıtmam
    forumda bir arkadaş abi DLC dediğinde çekilişe gel derdi, ben demem
    Cem abimiz sevdiğimiz bir abimizdi ama soruyu da bir garip sorardı, ben sormam
    günün sonunda çekiliş biter paylar dağıtılırdı, ama akşam olunca hepsi gene cem abide toplanırdı,
    bizde hepsi güçte olsa hak edene verilir, "

Eleştirimi mizahla karıştırıp gönderiyorum @Cemsnbc gücenirsen söyle silerim yorumu. Kendine almasaydın iyi olurdu önce çekiliş olmalıydı benim görüşüm.

Ortamı yumuşatalım arkadaşlar. Birbirimizi kırmayalım geçte olsa hak edene hak ettiğini vereceğini söylemiş çekiliş sahibi uzatmaya gerek yok.

Son düzenleme: 12 Nisan 2021
    ahmet91, UlasCaNN, Korhan ve 8 kişi daha bunu beğendi.
  7. 38 KAYSERİLİ 38

38 KAYSERİLİ 38
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

43
    1.938
    8.870
    300
    Scania
    TruckersMP Profili
    sen sus konuşma @Enes55 in kazandığı iberia yı almadın.Özel kanalda çekiliş yapıyorsun adam kazanıyor almıyorsun .....

8. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Abi 8 inde uyandır dedim @Enes55 e nispet yapmışsınız beklemeden almış 2 saatle yetişemedim gördüğüm manzara buydu;

9. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Adam erteliyorum demiş , iptal ettim dese neler olacak Allah bilir. :@
    Kimsenin hakkı ziyan olmamış , gerekçesi ile çekiliş ertelenmiş sadece , ben bunda bir sorun görmüyorum.
    Kaldı ki çekilişi yapan arkadaşımın burada sağlam bir geçmişi var. Yine enteresan tepkilerin olduğu garip bir durum.
    Yeni DLC ile alakalı atıp tuttuğunuz başlığa da yazacaktım ama handcuff gerekli cevabı vermiş.
    Az sabırlı olun la.

Cemsnbc ve HandCuff bunu beğendi.
  10. Mehmettnrkulu

Mehmettnrkulu

241
    64
    105
    Volvo
    TruckersMP Profili
    altı üstü bir dlc , evet sorunlar olabilir .Anlayışla karşılayın grup çok ama çok abartmış adamı bilen biliyor .

Cemsnbc ve HandCuff bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.