1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Raporun reddedilmesi hakkında

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve gazomaniac tarafından 6 Nisan 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. gazomaniac

gazomaniac
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamlar. Geçen spam sebebiyle attığım bir rapor bugün

"From the point of view in your recording, it is not clear enough to see if the user had enough distance to overtake. I will give the user the benefit of the doubt that there was a desync issue."

Türkçe Meali
    "Kaydınızın bakış açısından, kullanıcının sollamak için yeterli mesafeye sahip olup olmadığını görmek için yeterince açık değil. Kullanıcıya desync sorunu olduğu şüphesinin avantajını vereceğim."

sebebiyle reddedildi. Sizin de anlayacağınız üzere ret sebebi olarak desync gösterilmiş fakat ben "spamming " ile alakalı rapor attım. Bununla alakalı nasıl itiraz edebilirim. Bilgisi olan var mı?

HandCuff bunu beğendi.
  2. Paarthurnax

Paarthurnax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gönderdiğin raporun kanıtını görebilirsek daha iyi yardımcı olabiliriz :)

3. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kanıtı görmenize gerek yok ki :) nereye itiraz etmem gerektiğini söylemeniz kafi gerisini ben hallederim.

4. hazaraakk

hazaraakk

35
    60
    80
    MAN
    TruckersMP Profili
    Truckersmp'nin sitesinde geri bildirim var.Oradan sorununu çözebilirsin

gazomaniac ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  5. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Tam olarak neye bakıp raporu reddettiğini yorumlayabilmek için istemiştim aslında ama neyse. Tmp'de şu menülerde feedback kısmında itiraz edebilirsin.

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    "From the point of view in your recording, it is not clear enough to see if the user had enough distance to overtake. I will give the user the benefit of the doubt that there was a desync issue."

Adam demiş ki; Kaydınızdan gördüğümüz kadarıyla, kullanıcının sollayacak kadar mesafesi olup olmadığı tam kesin değil. Kullanıcının desenkronizasyon sorunu yaşamış olabileceği şüphesinden faydalanmasını sağlayacağım (adam lag yemiş gibi davranacağım).

Asıl konuya geleceksek, sorun vesaire her şeyi yazmışsın, ama ortada sorunu gösteren bir şey yok. Şu kadar cümle yeterdi: "Rapor gönderdim, reddedildi. Nereden itiraz edebilirim?" . "Kanıtı görmenize gerek yok ki" demek uygun olmamış bence.

Son düzenleme: 8 Nisan 2021
  7. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    @hazaraakk isimli arkadaşımızın verdiği cevabı vermeniz benim için yeterliydi. Kendisi bu cevabı verirken elimde ki videoya ihtiyaç duymadı mesela. Kaldı ki ortada görmeniz gereken bir sorun yok @Razor3214 , benim sorduğum soru çok açık. Neydi soru? "Raporum farklı bir sebeple ret edildi buna nereden itiraz edebilirim?" basit net bir soru. Bu soruyu cevaplamak için herhangi bir şey görmenize gerek yok demiş miydim?

Son olarak "Kanıtı görmenize gerek yok ki" cümlesinin haklı bir söylem olduğunu soruma verilen kısa ve net cevaptan anlayabiliyoruz. O cümleyi yazdığım arkadaşım alındıysa özür dilerim art niyetli yazmadım sadece bir şey görmenize gerek olmadığını söylemek istedim. Garip olan olaya farklı birinin müdahil olup bu cümleden rahatsız olması. Kaldı ki cümlenin sonuna gülücük koydum yani daha ne yapmalıyım acaba. Biraz alıngan bir arkadaş sanırım. Neyse gerekli cevapları aldım , verdim. Konu kilitlenebilir. Yormayın insanları.

EK : Benim sorum :
    "Sizin de anlayacağınız üzere ret sebebi olarak desync gösterilmiş fakat ben "spamming " ile alakalı rapor attım. Bununla alakalı nasıl itiraz edebilirim. Bilgisi olan var mı?"
    Razor'un önerisi :
    "Rapor gönderdim, reddedildi. Nereden itiraz edebilirim?"

bu iki soru aynı sanırım :)

Son düzenleme: 7 Nisan 2021
  8. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Anlatmak istediğim olay sorunun basit olması değil. Zira bu forumda çok fazla yanlış anlaşılan rapor, ban, video vs. görüyoruz. Sen bir sebepten raporlamışsındır ama admin o videoda başka bir şeyi görüp hata yok denerek raporu reddetmiş olabilir. Amacımız boşuna uğraşmaman için yardımcı olmaktan başka bir şey değil ki sadece bir video linki paylaşmaktan da kimse yorulmaz. Her neyse, sorunun çözüldüyse bize göre de sorun yok. İyi oyunlar.

9. gazomaniac

gazomaniac
    Plaka

41
    85
    128
    85
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yukarıda fazlası ile cevap verdim. Ayrıca cevap size değildi :) hatta özür diledim sizden. Eyw deyip konuyu kapatmak yerine uzatıyorsunuz. Enterasan.

10. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    849
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Abi niye kanıt vermiyorsun?

Son düzenleme: 7 Nisan 2021
    gazomaniac, DaNgEr900 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.