1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözülemedi Ets 2 İstediğin Yere Yük Alma

Konusu 'Çözülmemiş Sorunlar' forumundadır ve Dark Side tarafından 4 Nisan 2021 başlatılmıştır.

1. Dark Side

Dark Side
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    5
    35
    TruckersMP Profili
    Selam arkadaşlar steam başarımlarını bitirmem için belli yükleri belli istikatlemelerde vs yük götürmem lazım ama haftalardır çıkmıyor istediğim şeyler her türlü dorse tek seferlik iş vs denedim çıkmıyor böyle bişeyi nasıl yapabilirim youtubede videolara baktım 2-3 sene önce atılmışlars hiçbiri olmadı işe yaramadı böyle bişey yapmak şuanda mümkün mü ve mümkünse nasıl yapabilirim?

Not:Save'im steam clouda kayıtlı ve geforce now üzerinden oynuyorum fakat ana oyundan normal bilgisayardan açıp işlem yapabilirim o konuda sorun yok

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

29
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    https://forum.scssoft.com/viewtopic.php?t=199114

Çözüm çok basit. Linkten ''Virtual Speditor'' adlı iş oluşturma programını kuruyorsun ve istediğin yükü istediğin şehirden istediğin firmadan alıp, yine istediğin yere bırakıyorsun. İngilizce yoksa bile bir kere yaptın mı öğreniyorsun zaten. Kullanımı da çok kolay. Sık kullanılanlara eklersen de oyuna yeni harita vs. eklendiğinde uygulamanın yeni sürümünü indirebilirsin, şu an 1.40 uyumlu zaten.

3. syntax

syntax
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

298
    414
    220
    TruckersMP Profili
    Trucky ile taşıyabilirsin ve mobil uygulaması mevcut. Oyun içinden istediğin yere yük alabilirsin. Arkadaşlarını harita üzerinden de takip edebilirsin.

4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.069
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Steam cloud ile Virtual Speeditor uyuşmuyor. Bu yüzden, iş çıkarmak için şunları yapıyorum.

• Uyuyorum.
    • Çıkmazsa başka bir garaja gidiyorum.
    • Yine çıkmazsa konsoldan g_force_economy_reset 1 yapıyorum, oyunu tekrardan başlatıyorum (veya oyun kayıtlarının içindeki config_local.cfg dosyasındaki uset g_force_economy_reset "0" değerini 1 yaparak da aynı sonuca ulaşırsın).

5. Dark Side

Dark Side
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

24
    12
    5
    35
    TruckersMP Profili
    geforce now kullanıyorum o yüzden steam cloud şart başka yöntemi yok mu bunun