1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim Ban Hakkında Düşünceleriniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kuzgun1881 tarafından 20 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kuzgun1881

kuzgun1881
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    20
    4
    0
    1.mesafe değil lag girdi
    2.lag dan dolayı solladım
    3.sinyal vererek kesik çizgide sollama yaptım
    4.kafa dan çarpanlara 1 hafta atılırken buna 15 gün atıldı

2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    15 gün fazla olmuş gerçekten. Geri dönüş yap mutlaka düşer.

hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Değişik bir ban olmuş. Arkadan çarptığınız için ban yemişsiniz ama bence yememeniz lazım. Lag girsede girmese de arkadan bu denli hafif çarpmalarda ban atılmıyor diye biliyorum.

KaanMarngozoglu bunu beğendi.
  4. kuzgun1881

kuzgun1881
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    20
    4
    0
    Umarım itirazımı duyan bir admin olur

5. Korhan

Korhan
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Truckersmp kuralları hakkında bilgin yok sanırım kalabalık yollarda özellikle D-C arası sollama yapmak her türlü yasak. İkincisi adminler senin lagına bakmazlar videoda ne görülüyorsa o işlem uygulanır açıkcası lag bir bahane sayılmaz. Öndeki tıra çok yaklaşırsan lag daha da artar. Eğer çok lag problemi yaşıyorsan multiplayer girme bu kadar basit.

6. kuzgun1881

kuzgun1881
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    20
    4
    0
    Senin bilgin olmadığı kesin onu anlamış oldum ben sana şöyle anlatayım
    Çinden bağlanan birisi ile Türkiye'den bağlanan birisinin ping gecikme süresi aynı olmaz yani lag olma olasılığı yüksek.
    D-C yolunda kalabalık yerlerde sollamak yasak diyorsun kalabalık bir yer değil kesik çizgi, ÇİFT ÇİZGİ değil sinyal ile sollama yapılmış...

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ban sebebi ney? Admin oraya sebep yazmış olmalı.

Çin'den bağlanan birisi kesinlikle düşük hızlı internetleri etkiliyor. 250 ping aşağısında olmayan bir Çin vatandaşı, benim pingi 80'den 200-300 arasına yükseltiyor kapsamadan çıkana kadar.

Kesik çizgi sollaması şöyle, karşıdan gelen yoksa sollayabilirsin. Şu banı sırf o sollamayı sebep gösterip atmışlarsa hatalı. Ama şöyle, arkadan çarpıp sonra son sürat gittiğin için attılarsa (ramming & inappropriate driving / çarpma & uygunsuz sürüş), o zaman bu 15 gün cezası normal. Zaten itiraz etmişsin gerçi.

Son düzenleme: 21 Şubat 2021
  8. kuzgun1881

kuzgun1881
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    20
    4
    0
    Lag olduğu için sollama ihtiyacı duydum kesik çizgi ve yol müsait iken bu ban tamamen adminin hatası zaten video dada tırın aldığı hasar %2

BAN sebebi pervasız sürüş tokatlamak demiş

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 21 Şubat 2021
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Aynen, hem çarpmadan hem de son sürat sollayıp gitmeden dolayı "ramming & inappropriate driving" yani "çarpma ve pervasız sürüş" diye 15 gün yapıştırmış. Kendi videon varsa itiraz et.

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. kuzgun1881

kuzgun1881
    Kayıtlı Kullanıcı

23
    20
    4
    0
    video çekecek sistemim yokki adamın lagından dolayı sollama yaptık ayrıca son sürat sollama nasıl oluyor adamın yanından yavaş mı geçeçez adı üstünde sollama sinyal vererek solladım özellikle

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.