1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber Iberia: Paralı Yollar ve Gişeler

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Ghost tarafından 24 Ocak 2021 başlatılmıştır.

1. Ghost

Ghost
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

785
    2.590
    300
    İspanya ve Portekiz tüm yarımadayı kapsayan mükemmel ve hızlı bir otoyol ağına sahiptir ve diğer Avrupa ülkelerine kıyasla çok az otoyol geçiş ücreti vardır. Bununla birlikte, Euro Truck Simulator 2 için yakında çıkacak olan Iberia DLC'mizin karşısına geçerken kendinizi yine de paralı bir yolda seyahat ederken veya ücretli bir yerden geçerken bulabilirsiniz .

Avrupa'da seyahat eden herhangi bir sürücü ve cüzdanı, özellikle Fransa gibi ülkelerde geçiş ücreti ödemeye çok aşinadır, ancak bunların arkasında iyi bir neden vardır. Paralı yollar, yol kullanıcılarına hedeflerine daha iyi bakımlı ve çoğunlukla daha hızlı bir rotada gitme seçeneği sunar. Bununla birlikte, bu yollar, çok fazla araç kullandığınızda, faturayı oldukça yükseltebilir.

[​IMG] [​IMG] [​IMG]

Iberia DLC'sinde, engelli daha yavaş geleneksel gişelerden en son ücretli yol teknolojisine kadar bir dizi farklı gişe tasarımı ve teknolojisi yer alacak; yavaşlamaya gerek kalmadan her aracın etiketini okuyan sensörlü kameralar yer alıyor!

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Yakında sizinle Iberia hakkında daha fazla bilgi paylaşmayı dört gözle bekliyoruz, ancak o zamana kadar, bu yayında gördüğünüz resimlerin ve görsel aydınlatmanın hala devam eden bir çalışma durumunda olduğunu ve piyasaya sürülen nihai ürünü temsil etmeyebileceğini lütfen unutmayın.

[​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG] [​IMG]

Geçiş ücretleri cüzdanınıza neredeyse zarar verse de, ücretsiz olan tek şey Iberia'yı Steam İstek listenize eklemektir! Bizi ve gelecek sürümlerimizi desteklemeye gerçekten yardımcı oluyor ve bunu yapanlara teşekkür ediyoruz!

dark314, Enes55, Driven06 ve 14 kişi daha bunu beğendi.
  2. OttomanWolf-89

OttomanWolf-89
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    453
    114
    180
    Volvo
    TruckersMP Profili
    inşAllah ispanyada fransa gibi adım başı gişe olmaz gişeler yüzünden fransaya gitmiyorum hiç

3. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Baya yeni şeyler var haritada çok güzel. Ayrıca yeni ışıklandırma çok iyi gözüküyor

HandCuff ve Ghost bunu beğendi.
  4. Cold

Cold
    Plaka

607
    528
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Güzel şeyler yapmışlar bu sefer, başarılı.

Ghost bunu beğendi.
  5. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Üzüldüğüm tek bir şey var yeni çıkan yerler ilk günler dolu oluyor ondan sonra bomboş. İstanbul o kadar çok bekleniyordu ki daha doğrusu Türkiye fakat Promods da gidiyorum şehir bomboş herkes ya Kirkenes'de yada D-C yolunda keşke bütün oyuncular tek bir yolda toplanmasalar daha güzel olacak.

Ghost, hoca33 2, Razor3214 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.458
    3.068
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Türkiye haritası (SCS hali) çok boş. Anlamadan Kapıkule'den İstanbul'a varıyorsun. İstanbul desen 4-5 yolla bitirilmiş. belki Promods İstanbul daha iyidir. Ama herkes kalabalık yeri istiyor (TMP oynama sebebimiz bu). Benim gibi gittiği yerden iş almadan dönmeyen insan az, ya da belli yerleri gezen.

Ghost, 01adanali01, hoca33 2 ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  7. Korhan

Korhan
    Plaka

25
    334
    508
    220
    TruckersMP Profili
    Açıkcası evet bizde kalabalık olmasını istiyoruz trafik olsun istiyoruz, üç şeritli otobanda boş gitmek yerine kalabalık olsun sollama yapılsın istiyoruz, dar yollar ve patika yollar istiyoruz bu yüzden bazı noktalara oyuncular toplanmış durumda. Bir noktadan sonra ben kariyer yaparken boş yolda sıkılıyorum. SCS yada MP ekibi ortaklık kurup bu oyuncuları benim fikrimce eşit şekilde haritaya paylaştırmak için etkinlikler, görevler eklemeli diye düşünüyorum. Aksi halde kaç senedir herhangi bir değişiklik olmadığı gibi halen bu durum devam edecek. :)

8. RyuL

RyuL
    Plaka

261
    230
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    Uzun zamandır bekliyoruz ve umarım çıktığında hayal kırıklığı yaşatmaz.

Ghost ve hoca33 2 bunu beğendi.
  9. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    ne zaman cıkacak arkadaşlart?

10. dark314