1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü İki Farklı Hesabımız Perma Banlanmış

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve MortalBlow tarafından 20 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. MortalBlow

MortalBlow
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

30
    16
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar selamlar öncelikle. Kardeşim kendi hesabından ban yemiş. Aynı bilgisayardan oynuyoruz. O perma ban yedi diye banada perma ban atmışlar. Bu sorunu nasıl çözebiliriz? Hesabım full dlcli. Çok üzgünüm umarım anlarsınız beni.

Yetkili kardeşlerim yardım edebilirseniz çok daha mutlu olurum.

Teşekkür ederim hepinize.

HandCuff bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunu ikinizde para vererek mi aldınız yoksa biriniz aldı diğerine aile paylaşımı şeklinde mi verdi?

3. MortalBlow

MortalBlow
    Plaka

30
    16
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    İkimizde para vererek aldık. Ortada 2 tane steam hesabı var ve 2 tane truckers mp hesabı var. O ban yedi diye benide banlamışlar. 1400 saat ets 2 oynamış kişiyim. O kadar üzgünümki şuan anlatamam.

DaNgEr900 ve MuslumcuDayi bunu beğendi.
  4. dark314

dark314
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

19
    19
    26
    75
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Ne zaman oldu bu olay ? 14 Şub 17:52 tarihinde Ban Evading kuralı kaldırıldı.
    https://truckersmp.com/blog/242

5. MortalBlow

MortalBlow
    Plaka

30
    16
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Bugün dostum saat 15:36da ban atmış banada.

6. AslenKral

AslenKral
    Plaka

40
    101
    184
    150
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Öncelikle geçmiş olsun, 1400 saatlik gibi bir oyun süreniz varmış, hakkaten emek vermişsiniz ve talihsiz bir durum olmuş.

1- Muhtemelen 14 şubatta Ban Evading ile raporlama olayı kaldırılmış olsa da, 14 şubat öncesinde birileri sizi bu durumdan raporladı ve o rapora da adminler yeni baktı. Bunu da Ban Evading olarak yorumladı ki bu çok normal.
    Çünkü çift steam hesabı olsa da tek bilgisayar. Diğer hesabı banlıyken cezadan kaçmak için başka hesapla aktif olan bir anakart olarak yorumlamış admin normal olarak.

2-Eğer biri raporlamadıysa da, 14 şubat sonrasında gelen kuralla artık Ban Evading raporlama mümkün olmasa da adminler bunun üzerine çalışmalar yapmaya devam edeceklerdi. Kendi tespitlerini ne şekilde yapıyorlar o teknik konu hakkında bilgi sahibi değilim tabi.

Bir fikir sunmak için beyin fırtınası olarak önerebileceğim bu durumu kardeşinizin ve sizin geçmiş log dosyalarını admin ile paylaşarak, mümkünse ban olmayan tarihlerde iki ayrı hesabın da aktif olduğu zamanlarda oluşan log kayıtlarını iletirseniz kendisine ve durumu izah ederseniz belki yardımcı olabilir. ya da bir üst yetkiliye ileterek sürdürebilirsiniz süreci. Log kayıtları ile gerekli bilgiyi tmp forum sitesi üzerinden bulabilirsiniz.

Hesaplarınızın oluşturma tarihleri, ban olmadığı anlarda da ayrı ayrı hesaplara girilmiş olduğunu vs vs detaylı delillerle sunarsanız belki çözüm olabilir amma ve lakin tek pc ile çift hesap ile tmp girilmesi legal mi ondan emin değilim ben yine de. Sadece benim başıma gelse bu yolları denerim diye fikirlerimi paylaşmak istedim.

Tekrardan geçmiş olsun.

7. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Ama orada kaldırıldı demiyor, "daha standardize ediyoruz; perma ban tek sonucu" diyor.

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  8. Erendeha

Erendeha
    Plaka

18
    286
    848
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Geçmiş olsun hocam düzgün güzel bir dille ticket atmanızı öneririm iyi forumlar.

MortalBlow ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  9. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    yazık olmuş hesabınıza. kardeşiniz devamlı ceza yerken neden uyarmadınız?

10. MortalBlow

MortalBlow
    Plaka

30
    16
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Çok uyardım. Ama kafa ergen kafası olunca hiç birşey değişmiyor. Yapıcak birşey yok ticket vs attımda banımın kalkacağından ümitsizim. Teşekkürler hepinize.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.