1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ProMods ile Türkiye Haritası Nasıl Birleştirilir

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve 01adanali01 tarafından 1 Şubat 2021 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. 01adanali01

01adanali01
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

35
    81
    69
    110
    Scania
    TruckersMP Profili
    tüm dlc mevcut şimdiden tşkler

hoca33 2 bunu beğendi.
  2. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Google aramaya (tırnaklar hariç) "ETS 2 1.39 (COMBO) Harita Kurulumu Roextended 2.5 & Promods 2.51 +10 Harita (GÜNCEL 2021)" yazarsanız, yardımcı olabilecek bir youtube videosu bulabilirsiniz. Sanırım google aramasında ilk çıkan sonuçtur. Youtubedaki ismi de tam olarak bu tırnak içerisinde yazılı olan şekliyledir. (Belki forumda yasaktır diye tam adresi veremedim.)

Ben orada anlatılan şekliyle ve verilen dosyalarla combo haritayı sorun çıkmadan kurdum. Fakat bu tür haritaları geçici bir süreliğine oynayabiliyoruz. Oyunun yeni bir sürümü çıktığında birşeyler aksayabiliyor ve yenisini indirmek zorunda kalabiliyoruz. ETS 2 nin 1.40 sürümü çıkmadan deneyebilirsiniz. Bu arada ETS2 steam başarılarını da bitirmişsiniz, tebrikler. :)
    Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

Aşağıdaki resimler kendi oyunumdandır.

Driven06, mito1172, TheKingTR ve 6 kişi daha bunu beğendi.
  3. 01adanali01

01adanali01
    Plaka

35
    81
    69
    110
    Scania
    TruckersMP Profili

anladım hocam o zaman biran once kuralım 1.40 sürüm cıkmadan iş den kalan zamanda oynayarak tamamladım başarıyı tşk ederim

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Driven06

Driven06
    Plaka

34
    421
    822
    250
    Mercedes
    TruckersMP Profili
Konu Durumu: