1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Nerede Bu Oyuncular?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Gustav tarafından 28 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Gustav

Gustav
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    Arkadaş belki farketmissinizdir ets2mp.com'a girince LOGİN-REGİSTER kısmının altında bi yazı var
    There have been 491 new drivers today adında.
    Bu gece 00.00da güncelleniyor hergün bakıyorum buraya yaklaşık 00.00a doğru 1.000 new drivers filan yazıyor günde bu kadar sürücü kayıt oluyorsa neden sunucular boş.
    @Cemsnbc'nin Artık MP Oynamayacağım konusundan esinlenerek yazılmıştır.

2. AhmetArkboa44

AhmetArkboa44
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

335
    219
    105
    MAN
    TruckersMP Profili
    Bem mp oynarken türk görünce mutluluktan yerimde duramıyorum havalı korna normal korna sellektör üstüne sürme herşeyi yapıyorum ama 100/1 türk görüyorum

3. DarkBlueRZ

DarkBlueRZ

3
    0
    200
    @GuSTaV Multiplayer ekibinden yapılan açıklamaya göre 25.07.2015 tarihinde 500.000 kayıtlı kullanıcıya ulaşıldı. Tabi multiplayerda modların sınırlı olması ve sunucudaki oyuncu kısıtlaması vs. aktif oyuncu sayısını azaltıyor.

GuSTaV bunu beğendi.
  4. KadirhaNÖzer

KadirhaNÖzer
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

1.225
    1.399
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    hiç ets2 oynayan arkadaşım yok zevklerimiz farklı olduğundan dolayı tek başıma oynuyorum ve çok sıkılıyorum

5. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    @Alper34 Evet 500.000 olmus ancak keşke sağlam bir altyapıları olsada tek bir serverde 3.000'den 5.000'den fazla kişi oynayabilse...
    Sormak istediğim birşey var ETS2MP ekibi tamamen gönüllü bir ekipmi SCSSoftware ekibine bağlımı?
    Adminleri gönüllü olduklarını biliyorum ancak kat_pw olsun mw4l olsun bunlar web veya game developers bu yöneticiler hangi kurala göre yapıyor bu işlemleri eminimki developers'ler gönüllü değildir? Para alıyorlar demiyorum ama SCSofware ekibine bağlılarmı ?

6. BulleTradek

BulleTradek
    Plaka

905
    196
    180
    Scania
    TruckersMP Profili
    sadece şunu söyleyim adamlar gönüllü çalışsaydı şimdi şirket diye bir şey kalmazdı ;)

7. Gustav

Gustav
    Plaka

992
    1.430
    240
    TruckersMP Profili
    @MelihRS sanirim developersler sirkete bagli yoksa adminler bi ucret almiyorki.

8. QuQuLee

QuQuLee

32
    22
    5
    80
    Kenworth
    TruckersMP Profili
    Steamdan Ekle Beni Beraber Oynarız

Türkiye Serveri Gelsede Türkler Rahatlasa

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Temmuz 2015
  9. opel57

opel57

24
    1.074
    743
    230
    Scania
    TruckersMP Profili
    genelde dotmund yada zürichte veya rotterdam/europortta takılıyorlar ben genelde eu2 deyim dortmund yada zürichteyim herkez rotterdamda diyelim bin kişi var onlarda eu 2 de rotterdamda oraya gidince çok fena lag oluyor genelde eu1 de dortmund,zürich veya rotterdama giderseniz ordalardır ama eu2 de çok nadir :( ben eu2deyım genelde dediğim gibi dortmund ve zürich :D inşallah karşılaşırız :D

En son bir moderatör tarafından düzenlenmiş: 29 Temmuz 2015
  10. Soner 34

Soner 34

7
    0
    50
    Scania
    TruckersMP Profili
    bende seninle aynı durumdayım arkadaşlarım genelde simülasyon oyunları oynamıyo eklersen oynarız :)