1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Eklenti (MP) ETS 2 - Yılbaşı Etkinlik Dorsesi Modu (2021)

Konusu 'Eklentiler (MP:Mods)' forumundadır ve hoca33 2 tarafından 17 Aralık 2020 başlatılmıştır.

1. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Mod Adı: hoca33_etkinlik_dorsesi_2021.scs
    Mod yapımcısı: hoca33
    Test edilen oyun versiyonu: ETS 2 v1.39.2.1s (SP - MP)

Modda 1 adet 2020-2021 yılbaşı etkinlik (Christmas Wise Giving) dorsesi bulunmaktadır.

Mod Kurulumu :

1 - Modu kullanmak isteyen arkadaşlar, indirmiş oldukları hoca33_etkinlik_dorsesi_2021.scs isimli dosyayı, (uzantısı scs olabilir, zip olabilir hiç ayıklamadan-dosyayı indirdikleri hali ile) Belgeler => Euro Truck Simulator 2 => mod klasörü içerisine atsınlar.
    2 - Euro Truck Simulator 2 oyununu singleplayer olarak çalıştırıp, ana menude alt tarafta oyundan çıkma butonunun sol yanındaki Profiller yazan butona tıklayıp gelen pencerede Mod Yöneticisine girsinler. (Oyuna girişte, profil seçme ekranında da Mod Yöneticisine girilebilir.)
    3 - Mod yöneticisinde sol tarafta, altlarında mod isimleri yazan küçük kare butonlardan hoca33_etkinlik_dorsesi_2021 isimli olana çift tıklayıp modu etkinleştirsinler. Etkinleştirme işleminden sonra alt tarafta Değişiklikleri uygula ismindeki butona tıklayıp (daha başka ekranlar da gelirse yükle - devam et deyip) ana menuye dönsünler.

-Dorseler; ana menüdeki dorse alımı butonuna tıkladığımızda açılan pencerede çıkan hoca33 TRAILER MOD sekmesinde bulunur.

Özelleştirme:

- Bu dorsede teker - jant özelleştirmeleri yapabilirsiniz.
    - Gezinti amacıyla hazırlanmıştır, görev yapamıyoruz.

Multiplayer Oyun için:

Multiplayer oyunda kick yemez ve şu andaki multiplayer oyun kurallarına göre yasak değildir. Daha ileri bir tarihte olabilecek kural değişikliğini sizler takip ediniz.
    Multiplayerda kullanmayı düşündüğünüz dorseyi, singleplayer oyunda satın alıp çekicinize bağladıktan sonra multiplayer oyuna girebilirsiniz. Multiplayer oyuna girerken eksik mod tespit edildi uyarısı gelirse, yükle ve arkasından gelen ekranda devam et deyip geçiniz. (Multiplayer oyun; bu modu pasifleştirdiği için bu ekran gelmektedir.)

Esenlikler ve keyifli oyunlar dilerim.

Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Nete kendim yükledim : ~56 KB

mito1172, Extreme, dkiranel ve 10 kişi daha bunu beğendi.
  2. DaNgEr900

DaNgEr900
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

809
    2.257
    205
    Scania
    TruckersMP Profili
    Senden hızlısı mezarda reis :)

3. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Multiplayerdaki diğer dorseleri single player'e mod olarak ekleme şansın varsa çok süper olur ya

hoca33 2 bunu beğendi.
  4. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Multiplayerdaki hangi dorseleri hocam, anlamadım burasını. Single forumda olsun multi forum olsun hazırlamaya çalıştığım bütün dorseler iki platformda da çalışır. Karışık dorseler adı altında verdiğim dorse modları var hem singleda hem multiplayer forum sayfamızda, onlara bir bakın isterseniz.

https://forum.wotmp.com/konu/ets-2-karisik-dorse-modu.34946/

5. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45

Bu dorselerden bahsetmiştim birde bu en alttaki dorsenin tomruk versiyonu varsa çok iyi olur valla

hoca33 2 bunu beğendi.
  6. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    O dorseler truckersmpnin kendi sunucusunda kullandığı mod vasıtası ile kullanılabiliyor sanırım hocam. Oyunun kendisine ait kodlar değil yani. Bu dorselere ait kodları, kendi singleplayer oyunumuzda kullanabilmemiz için ait oldukları klasörlere sahip olmamız gerekir. Benim mod hazırlama şeklim böyle değil. Ben sadece oyuna ait kodları (her oyun sahibinde bulunan kodları) kullanıyorum. Singleplayer için hazırlanan kodlarla hiç ilgilenmedim, beceremem de. :(

Yani bahsettiğiniz dorseler bir nevi (yanlış tanımlamış olmazsak) kendi sunucularında kullandıkları singleplayer mod gibi.. Biz de onların singleplayer oyununa girebilince, oyunun adı multiplayer olmuş oluyor. Kodları da sadece orada (multiplayerda) herkes görebilmiş oluyor.

Bu işi daha iyi bilen arkadaşlarımız daha anlaşılır şekilde açıklayabilirler. Ben çok vakıf değilim konuya.

7. Memur34

Memur34
    Kayıtlı Kullanıcı

21
    112
    41
    45
    Canın saolsun be bu dorselerde yeter bize

38 KAYSERİLİ 38 ve DaNgEr900 bunu beğendi.