1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Burada kim suçlu?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve kayserispor tarafından 14 Eylül 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. kayserispor

kayserispor
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Video linkini bırakıyorum. Kimin suçlu olduğuna siz karar verin.

2. HandCuff

HandCuff
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

28
    856
    1.328
    220
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Başlangıçta kesinlikle haksız olan o, maganda gibi soldan sağa geçiyor yol dışından gelip önünü kesiyor. Sonrasında sen önce tamamen haklıyken, hiçbir suçun yokken inat edip yavaşlamayıp, sağa kırıp kazaya sebebiyet vererek 2. magandalığı yapan oluyorsun :) İkiniz de suçlusunuz bana kalırsa.

Son düzenleme: 14 Eylül 2020
    YusufE, Erendeha, Razor3214 ve 3 kişi daha bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Senin suçun yok adam arkadan gelmiş birde sağ giriyor sonrada üste çıkmaya çalışıyor. (Senin tek hatan kaza yapmışsın kenara çekeceğine veya f7 yapacağına adama laf yetiştirmeye çalışıyorsun bu arada trafiği feci şekilde tehlikeye atıyorsun). %100 kusurlu adam videoyu kazadan sonra rec yazdığın yere kadar kes adamın adı net çıksın, raporla ban yesin bay kusurlu birde sg yazıyor densiz. Sakın kazadan sonrasını atma admin blocking den senide banlar.

Son düzenleme: 14 Eylül 2020
  4. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    @hackvita abimede katılıyorum, hakaret ettiği kısmıda ss alıp ayrıca raporla hakarettende ban yesin.Artı olarak benimde ön buna benzer durum yaşamıştım (ben değil videodaki skoda)
    Video: https://youtu.be/JxDgcEm5qwU

5. kayserispor

kayserispor
    Plaka

23
    83
    76
    90
    Volvo
    Adam benimle birlikte sollama yaptıktan sonra yavaşlamayıp yol dışından beni geçmeye çalışıyor. Sol şeritten beni geçmeye çalışsaydı yavaşlardım ama yolda bile değil adam neden yavaşlıyım ki?

38 KAYSERİLİ 38 ve xuey-s bunu beğendi.
  6. Paarthurnax

Paarthurnax
    Plaka

27
    970
    2.187
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Haksız olan her türlü o. Sen sollama yapıyorsun o da arkandan geliyor, soldan devam etmek yerine sığır gibi yolun dışından geçmeye çalışıyor. Banı sonuna kadar hakediyor.
    Ama böyle durumlarda çarptıklarında sen biraz yavaşlayıp gitmesine müsaade edersen hem kendini riske atmamış olursun, hem de karşıdaki kişi oyuna sonraki girişinde ban sürpriziyle karşılaşır. Yol verdikten sonra keyfine bakarsın olur biter. Yoksa saçma sapan durumlarda ban yiyenler çok.

38 KAYSERİLİ 38, hoca33 2 ve hackvita bunu beğendi.
  7. EM1R

EM1R
    Plaka

264
    218
    160
    Scania
    TruckersMP Profili
    HandCuff bunu beğendi.
  8. yolcudurabbas

yolcudurabbas

39
    88
    85
    Scania
    TruckersMP Profili
    adam yoldan gelmiyor. neden sol şeride geçip yol versin. sağ taraftan gelen kişi kurala uymuyor da, normal yoldan giden kişi mi sola çekip yol verecek!

38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  9. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    GPS üzerinde, belli şekilde arkadan son sürat gelen kişi görülüyor. Adam kaybolmadıysa, sağda ya da soldadır, ki aynada sağdan geldiği görülüyor. Videoyu alan da, gaza yüklenip hız kesmiyor, bir de sola girmeye çalıştığı için sinirlenip kendi sağa kırıyor 1-2 defa.

İki tarafında suçu var, durup bekleyebilir veya tamamen sola kaçabilir. Sağdaki elemanın suçlarını yazmıyorum ayrıca.

hoca33 2 bunu beğendi.
  10. EsnafTV

EsnafTV

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    böyle durumlarda inatlaşmamak gerek. bırak geçsin hocam ya. büyük ihtimalle 15 yaşında birisi. sinir strese değmiyecek yani.birak geçsin gitsin.

EmreTheKing, yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.