1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim Banı Değerlendirir misiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Gaddar Kerim tarafından 1 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Doctor Pikachu

Doctor Pikachu
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

22
    376
    1.118
    260
    Scania
    TruckersMP Profili
    Oyunda pusuda bekleyen birileri yok. Eğer ki birisi oyunun huzurunu bozuyorsa fotoğrafını alıp rapor eder. Evet bunu bende çok yapıyorum. Sebebi kimsenin oyunun huzurunu bozmaya hakkı yoktur. Adam çarpıyorsa sessizce videonu alıp rapor edersin ve adminlerde gerekli işlemleri hallederler.

DaNgEr900, 38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  2. Karavul

Karavul
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    21
    12
    15
    Bu oyunun anasını satayım demekle nasıl oyunun huzuru bozuluyor? Bir kere çarpmışlar bir şey dememişim sineye çekmişim ama ikincisi olunca evliya bile sinir olur. Sürekli kayıt almak zorunda da değilim. Ayrıca küfür veya argo da yok benim söylediğim sözde çünkü resimde ki gibi kişiye yönelik bir söylemim yok.

3. Skayt93

Skayt93

408
    91
    120
    Volvo
    TruckersMP Profili
    dostum oyun küfür ve argoyu ve hakareti sineye çekmiyor işte oyunun azda olsa temelini biliyorsunuz her 10 kişiden illaki 2 çürük çıkabiliyor ya ARCADE sunucusunda oynarsınız kazanız ve hasarınız olmaz yada harici diğer sunucularda oynarsınız illaki birisi gelir çarpar onun yanı sıra hiç kimse yapılan emeğe hakaret ve küfür ettirmez mesela çalıştığın yerde böyle bi durum olsa bu sebepten işinden olsan kanıtlayamazsın emeğe saygı Kusuru kul yapıyorsa fatusarını yaradana kesmemek gerek.

Son düzenleme: 1 Ağustos 2020
    38 KAYSERİLİ 38 ve hoca33 2 bunu beğendi.
  4. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Doktor Pokemon kardeşim

Dilerim aynı hassasiyetiniz başka mecralarda da faaldir. Hissi kablel vukum yanıldığımı söylüyor. Bir sohbet kısmında din, dil, ırk ana ögeler harici hafif tonajlı hararet içerikli yorumlara en fazla kızılcık sopası gösterilmeli; o da oyun içi konuşma engeli ve türevleri gibi. Tanrı senin eline düşürmesin epey güzel hamaset yapıyorsun çünkü. Sessizce video almalar falan bileyim. Kasetçi çıktın sen..

Son düzenleme: 1 Ağustos 2020
  5. RaiglacheL

RaiglacheL
    Plaka

35
    803
    1.428
    230
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Birbirinize afilli laflar sokmaya çalışmak yerine, "Hayır, yeni değilim." veya "Evet, yeniyim." yeterli bir cümle olurdu. Gereksiz ve argolaştırılmış cümle süslemeleri sonucunda banlanmışsınız. Banın süresi haricinde bir haksızlık da göremedim. Bence daha fazla olmalıydı.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  6. Meharslnv

Meharslnv
    Plaka

24
    267
    188
    200
    Scania
    TruckersMP Profili
    Gaddar kerim salla gitsin bilader ne banlar atıldı bu platformda bu nedirki yapacak birşey yok oyunda sadece insanları banlatmak için bekleyen tayfada var yapacak birşey yok geçmiş olsun benim adım kerim hepinizi severim tavrıyla devam geçmiş olsun :D:karizma:

7. KacaKTV

KacaKTV
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

31
    838
    1.443
    210
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Kişisel fikrimi söylüyorum, Ban gereksiz olmuş, kick atılsa olurmuş ama raporlamış arkadaş seni fakat yine bir şey değiştirmez rapor reddedilmeliydi

Ozan Ceylan bunu beğendi.
  8. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Sevgili Meharslnv ve KacakTV

çok teşekkürler sizde yorumlamışsınız olayı. Forum yöneticileri arzu ederler ise kitleyebilirler başlığı daha fazla gündem işgal etmeyeyim. Cezam yarın sona eriyor. Zaten ben çocuğu buldum (benim ceza almama sebep olan) kendisini görüntülü konuşma ile aradım hoş o kendisini gizlemeyi ''yeğ'' edindi. Ardından kendini zor ifade ettiğini görünce ben kapattım telefonu. Olur böyle şeyler. Herkese teşekkürler, iyi forumlar

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.