1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü ETS 2 Yanıt Vermiyor?

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve hasanx242 tarafından 31 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. hasanx242

hasanx242
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    merhaba arkadaşlar oyun açıktan yükleme ekranından önce çökme tespit edildi hatası alıyorum tıkladıktan sonra yükleme ekranında degişme tespit edildi hatası alıyorum görev yöneticisinden bakıyorum yanıt vermiyor gözüküyor yardım ederseniz sevinirim

2. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    "Belgelerim\Euro Truck Simulator 2" içindeki game.crash (tam dosya adı başka da olabilir, ama isminde crash içeriyor) dosyasını bir yere yükleyip buraya at.

DaNgEr900, hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  3. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Belgelerim/Ets2/game.log dosyanızı dosya.tc ye yükleyip linkini burada paylaşın yardımcı olalım.

DaNgEr900, hoca33 2 ve Doctor Pikachu bunu beğendi.
  4. hasanx242

hasanx242

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    teşşekür ederim 0 bilgisayarım yeniden başlatıktan 1 gün sonra çalışmya başladı(bir sorun olursa yazarım( dlc ve yeni versiyon gelince böyle hata alıyorum mod kullanmadıgım halde) . bu klasörün içinde gereksiz bir dosya var mı cevap ve yorumlarınız için sag olun. :)

5. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İsterseniz 10gb boyutunda dosya atın o klasöre oyun ihtiyacı dışındaki dosyaları görmez yani orada yabancı gereksiz bir dosyanın varlığı önemli değil sizde de yok zaten. Görseldeki 1.35.x ve öncesine ait numaralı profiles.bak klasörlerini silin işinize yaramaz sadece profiles(1.37.bak klasörleri kalsın, steam.bak klasörlere dokunmayın. Bir sorunla karşılaşırsanız oyuna tekrar girmeden görseldeki game.log dosyanızı paylaşırsınız genelde sorun hakkında net bir çıkarım sunuyor. İyi oyunlar dilerim.

6. hasanx242

hasanx242

26
    403
    101
    125
    Scania
    TruckersMP Profili
    teşşekürler bir sorun olursa belirtirim sağ olun

DaNgEr900 bunu beğendi.
Konu Durumu: