1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Yediğim Banı Değerlendirir misiniz?

Konusu 'Ban / Kick Problemleri' forumundadır ve Gaddar Kerim tarafından 1 Ağustos 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Merhabalar;

beni şikayet edende bu arkadaş.

5 gün ceza almışım oyunda. Yani bayram bayram ne diyeyim ki

düzenleme: forum üyesinin uyarısını dikkate aldım

2. Phonyang

Phonyang
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Kullanıcının oyundaki raporuyla instagramdaki paylaşımlarının ne alakası var? Bence bu tür bir durumda kullanıcıyı afişe edicek şekilde ifşa etmenizi yanlış buluyorum, kişisel hayata saygınız olmalı!

Yasaklanmanıza gelirsek, bence gayet doğru bir karar. Bir kullanıcıya karşı bu tür yakıştırmalarda bulunamazsınız.

3. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Peki doğru kararı bana açıklar mısınız ? Döl yerine sperm mi kullanmalıydım ? Siz sanırım ulemasınız bu konuda belli ki

4. Phonyang

Phonyang

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Ulema değilim ama ben takımdayken bu yüzden yasaklanıp, sonra zeytinyağı gibi üste çıkmaya çalışanları çok gördüm. Eğlence platformundasın "döl, sperm" gibi tabirler kullanıyorsun, sonrada sen haklı olduğunu düşünüyorsun. Kullanılacak birçok kelime varken neden döl anlatsana biraz?

5. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    Pekala seninle iletişimi deneyeceğim. Ben haklı olduğumu açıklayan bir beyanda bulunmadım. Öyle bir dövizde açmadım. Gelip burada eyyam yapma. Beni o esnada steam isimli programdan defalarca ekledi. Ben de bir problem olduğunu düşünüp ''Ayhan nedir problem ?'' yazdım. Bana ekibe gel discord vs bir şeyler bahsetti. Ben de ona oyunu çok fazla ciddiye aldığını söyledim bana ukala gibi sen yenisin galiba yazdı.

Yani işi gücü bıraktım neleri anlatmaya çalışıyorum ya.
    Muhakkak bir ekip kurulup resmi arkadaşlıklar kuruluyordur mütabıkız ama bana ütopik geliyor. Ha saygım var şüpheniz olmasın, ama yani gidip beni şikayet etmesi inanılır gibi değil ya. Asla küfür etmem çok sıkışsam bile etmeme çalışıyorum. Ya bu gaip çocuk beni aşırı sinirlendirdi.

6. Phonyang

Phonyang

37
    102
    100
    TruckersMP Profili
    Eğer sinirinizi boşaltmanıza gerekiyorsa keşke bunu steam üzerinden halletseydiniz. Bu sayede sizi kendi mesajınızla yasaklamazdı.

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  7. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Yani o cümleye "sen portakalda vitaminken" diye başlayabilirdin. Seni anlıyorum yazdığını küfür olarak nitelendirmiyorsun ki değil zaten. Ancak kurallar açık argo kelimeler hakaret yasaklama kapsamına giriyor. Şimdi ben birine gidip dölsün, döl israfısın desem ana avrat sövmemiş olsamda hakaret etmiş olurum. Bana aynı üslüpla konuşsa bu ifşa ettiğin ukala arkadaşı kelime haznemdeki hiçbir küfür, argo kelimeyi kullanmadan da gömerdim. Geçmiş olsun.

8. Gaddar Kerim

Gaddar Kerim
    Plaka

115
    97
    95
    Scania
    TruckersMP Profili
    maalesef beş er şaşıyor bazı bazı.

phonyang ve hackvita olacağı varmış. Hududu aştık belli ki. Alakanıza teşekkür ederim bayramınızı kutluyorum

Razor3214, hackvita, Leno'X ve 1 kişi daha bunu beğendi.
  9. Leno'X

Leno'X

1.421
    2.716
    200
    TruckersMP Profili
    O tabir kullanmak yerine senin gittiğin yolların asfaltını biz döktük vb. sözleri kullansaydın hiç bir sorun kalmazdı :)

Doctor Pikachu bunu beğendi.
  10. Karavul

Karavul
    Kayıtlı Kullanıcı

33
    21
    12
    15
    Oyunda pusu da bekleyen birileri var. Küfür veya argo içeren bir şeyler yaz direk resmini alıp şikayet ediyorlar. Bende dün ban yedim. Sebebi ise bir kere çarptılar tamirhaneye gittim tekrar yola koyuldum yine çarptılar sinirlendim bu oyunun anasını satayım dedim biri de bu söylediğimin resmini almış şikayet etmiş. Admin de 8 gün ban atmış.

xuey-s bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.