1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Çözüldü Bu dorseyi nasıl alabilirim

Konusu 'Çözülmüş Sorunlar' forumundadır ve AlperenYALCIN tarafından 30 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.
  1. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    Merhaba dostlar,

Bu fotografta bulunan 2 li çekici dorsesini nasıl alabilirim yardımcı olursanız sevinirim.
    Şimdiden iyi bayramlar.

yolcudurabbas, hoca33 2 ve Leno'X bunu beğendi.
  2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Kayıt düzenleme ile yapabilirsiniz yanılmıyorsam şasisi konteyner taşıyıcı veya düz yatak denemek lazım. Üstteki cargo aksesuarı da araç taşıyıcı dorsenin volvo truck varyasyonu. İkisini mafsallı dorsede birleştirmiş. Düz modu var mı bilmiyorum forumdaki dorse modlarını dene böyle çok hibrit mod var. https://forum.wotmp.com/forum/eklentiler-mp-mods.144/
    Bulamazsan sana bu dorsenin yapılı halini blog olarak yollarım.

3. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili

Aşağıdaki bağlantıdan modu indirebilirsiniz. Finlandiya 'da bir şehirde bir garaj satın alın. (büyük)

Modu; Belgeler -- ETS 2 -- mod klasörüne atıp oyuna girip mod yöneticisinde etkinleştirin.
    Dorse alımı bölümünde standart dorselerde en sonda çıkar.
    Hiçbir özelleştirme yapmadan satın alın.

Diğer dorsede yük rengi nasıl siyah olmuş bilmiyorum.

Hayalet dorse gibi gezinti amaçlı kullanabilirsiniz.

Mod yapımcısı hoca33
    Test edilen oyun sürümü: ETS2 v1.38.1.0s

Esenlikle kalınız.

İndirme bağlantısı aşağıda: Yaklaşık 4 KB.

https://www.mediafire.com/file/owyp4up3mectqwq/truck_trans_volvo_hoca33.scs/file

Son düzenleme: 30 Temmuz 2020
  4. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    Teşekkür ederim hocam yapmaya çalışayım olmaz ise rica ederim. İyi bayramlar.

Hocam standart bölümünün en sonunda modu aktif ettigim halde göremiyorum ya , İyi bayramlar.

hoca33 2 bunu beğendi.
  5. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Mod bazı DLC 'leri istiyor olabilir, hangileri olduğunu ben de bilmiyorum. Bu konularda yeterli birikimim yok. Sadece oyun dosyalarına ait kodları kullandım. Yabancı kod yok. Aşağıya bir video bağlantısı bıraktım, modun çalıştığına dair.
    İskandinavya DLC 'si gerekli olabilir. HCT dorseleri kullanabilmek için gerekli bir dlc olabilir. Oyun sürümü uyuşmazlığı olabilir. Bende v1.38.1.0s sürümlü ETS 2 oyununda sorunsuz çalışıyor.
    Kullanamadığınıza üzüldüm. :(

Sorunun çözümü konusunda belki daha başka fikirleri olan arkadaşlarımız olabilir. Size ve cümlemize hayırlı bayramlar. Esenlikler dilerim.

yolcudurabbas ve 38 KAYSERİLİ 38 bunu beğendi.
  6. hackvita

hackvita
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    İskandinavya dlc var mı sizde. Yanlış bilmiyorsam görseldeki kargo çeşidi Volvo trucks İskandinav dlc ile geldi. @hoca33 2 üstadımızın modu için bu dlc gerekli olabilir.

7. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Eğer iskandinavya dlcniz var ve mod yine de çalışmıyorsa, Finlandiya 'da örneğin Kotka 'da bir garaj alın. Büyük olsun tercihen...
    Bu şekilde çalışırsa moddaki dorsenin def kodunu değiştirip yeniden verebilirim. O zaman tüm garajlarınıza park edebilirsiniz. Hali hazırdaki modu kısa sürede hazırladığım için istenilen her garaja park edebilme uyumluluğu ayarlamamıştım. Onun için ilk mesajımda size Finlandiya' da bir garaj alın diye belirtmiştim. Esenlikle kalınız.

Eğer belirttiğim ülkede garajınız yoksa, İskandinavya dlcsi olsa bile mod dorsesi aşağıdaki resimde olduğu gibi görünür.

Son düzenleme: 31 Temmuz 2020
  8. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili
    Hocam tüm harita dlclerim mevcut , 1.37 mp de fotoğraf çekmiştim bende mp girmek için istemiştim bu arada garajdan olduğunu sanmıyorum hocam çünkü dorse alım standart bölümünde sizdeki gibi kilitli seçenek vs gözükmüyor

yolcudurabbas ve hoca33 2 bunu beğendi.
  9. hoca33 2

hoca33 2
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Edit:

ETS 2 v1.37.2.2s sürümü için yeniden uyarladım modu. Dorse bunda da siyah görünüyor multiplayerda. Önceki mod siz 1.37 sürüm ets2 de olduğunuz için çalışmıyormuş. Ben 1.38 sürümde hazırlamıştım modu, sürüm düşürerek yeniden hazırladım. Bu sefer korkumdan hiçbir teker-jant, dorse uyarı ışıklar gibi özellikleri eklemedim dorseye. :D
    Aşağıdaki bağlantıdan indirebilirsiniz. Mod Alımında standart dorselerde 3. grupta çıkar. Hiçbir özelleştirme yapmadan satın alınız. Esenlikler dilerim.

https://www.mediafire.com/file/f49fr6b8qvlivdf/truck_trans_1_37_volvo_hoca33.scs/file

Son düzenleme: 1 Ağustos 2020
    yolcudurabbas, hackvita ve AlperenYALCIN bunu beğendi.
  10. AlperenYALCIN

AlperenYALCIN

27
    54
    35
    70
    TruckersMP Profili

Hocam çok teşekkür ederim elinize , emeğinize sağlık. İyi bayramlar.

yolcudurabbas, hackvita ve hoca33 2 bunu beğendi.
Konu Durumu:
Yanıtlara kapalı.