1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Haber [ATS] Colorado'nun Büyük Ovaları

Konusu 'Haberler / Güncellemeler' forumundadır ve Extreme tarafından 28 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

1. Extreme

Extreme
    Administrator
    Plaka

1.438
    4.349
    300
    Volvo
    Coğrafya ve topoğrafya açısından en çeşitli eyaletlerden biri olan ABD'nin Colorado bölgesi, milli parkları ve modern şehirleri ile ünlüdür.Eyalet özellikle Kayalık dağları ile ünlüdür, ancak bölgenin doğu kısmının çoğu Amerikan kıtasına yayılan eşsiz bir çayıra hakimdir.​

Kuzey Kanada'dan Güney Teksas'a kadar, büyük ovalar kuzeyden güneye on sekiz yüz milden, doğudan batıyaysa beş yüz milden fazla uzanan bir alandır.Bugün, bu geniş çayırların çoğu düzinelerce gıda ve lif ürünü üretilen; tarım için kullanılmaktadır.​

Buğday, arpa, kanola, mısır, pamuk, sorgum ve soya fasulyesi sadece birkaç tür mahsuldür ve büyük ovalarda çiftçiler tarafından dikilip, yetiştirilen ürünlerdir; ama hepsi bu kadar değil! Bu geniş arazi, çoğu domuz ve sığır olmak üzere hayvancılık için de mükemmeldir.​

Colorado'da, 66 milyon dönümlük eyaletlerin yaklaşık yarısı sadece çiftliklere adanmıştır ve bu da onu en büyük endüstrilerinden biri haline getiriyor.Yaklaşan DLC'mizde sürücülerin, bu önemli ekonomiye katkıda bulunmada ve eyaletlere ihraç etmede önemli bir rol oynayacağından eminler.Saman balyalarından tarım ekipmanlarına kadar, tırcılar Colorado'daki bu önemli ve büyük endüstrinin moo-vin'e devam etmesini sağlamak için bir omurga olacaklar!​

2. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    cok güzel bir dlc . ats bu dlc ile sıcrama yapacagını düşünüyorum.inanılmaz yerler var.

Extreme ve hoca33 2 bunu beğendi.
  3. hoca33 2

hoca33 2
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

307
    1.597
    250
    DAF
    TruckersMP Profili
    Üçlü gıda tankeri dorsesi resmi koymuşlar, demek ki bazı dorse şasilerine hook özelliği gelmiş.. Bakalım başka neler var...

Sizler ne dersiniz bilmiyorum. Haritaları çok güzel fakat araçlarda bu hantallık-yetersiz manevra kabiliyeti olduğu sürece bu oyun çok tutmaz. ETS 2 araçlarının kıvrak - atak sürüşü aranacaktır hep. Birçok dorsesini ve mat renkli şirket kaplamalarını da beğenmiyorum ATS 'nin.

Kendimi tekzip edeyim bari:

Gıda tankeri şasisinde hook, zaten bulunan bir özellikmiş, ben görmemişim. Özür dilerim scs.

Son düzenleme: 30 Temmuz 2020
    yolcudurabbas, Extreme ve DaNgEr900 bunu beğendi.
  4. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ETS'ye ait bir sürü görsellik modu ATS'de yok. Mesela araç içine GPS satın alamıyorum (şu camın sol tarafında olan), sadece direksiyon değişiyor (bir de galiba tavan aksesuarı var). Az yokuş görsün çatlıyor tır (tamam yük ağır olabilir ETS'den, ona göre de motor koy o zaman). Manevra kabiliyetini bilemem, ama her yerde kırmızı ışığa denk getirmesine bayılıyorum. Zaten zor kaldırıyorum aracı, bir de ışığa takılıyorum sürekli.

5. EsnafTV

EsnafTV
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

40
    291
    123
    125
    Volvo
    TruckersMP Profili
    vay yavrum vay. siz tır oyunu degil yarış oyunu istiyorsunuz.gercek tır similasyonu budur hatta ve hatta dahada agır ve yavaş olmadılır. siz hiç gercek hayatta rampayi 110 la 130 la cıkan tır gördünüzmü volvo 750 lik de dahil.bilmiyorsunuz bari yorum yapmayın. ats tırları hantalmış.Zaten hantallıgı agır başlılıgı ile ünlüdür bu tırlar. aracı randımana sokmak icin 18 vites gecirenler var.siz 3 . vitesde 100 ü gorsun istiyorsunuz.yazık gercekten ya.

6. Razor3214

Razor3214
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi

34
    2.456
    3.065
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    Öyle kafanıza göre insana "yarışçı" diyemezsiniz. Ben "150 sınırı" konularının hangisine yorum yaptıysam, tabela hız kurallarıyla gittiğimi yazdım. Hantalmış deyip hantallığı ile ünlü kendinizle çelişmeyin. Ben ATS'de 35 mph, 45 mph vs. tabelada ne yazarsa onunla giderim. Sadece hız farkına ve tırların hantallığına alışmam zaman aldı. Yük ağır ama motor düşük, ben onu anlatmaya çalıştım. Sırf savunmak için savunma yapmayın.

Zaten kafadan kavga eder gibi cevap vermek moda, forumda fikir beyanı da suç. İnsanlar bir şeyi savunmasın. Vay yavrum vay.