1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel steam hesap adı bulma

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve gazkesmez42 tarafından 21 Temmuz 2020 başlatılmıştır.

1. gazkesmez42

gazkesmez42
    Yasaklı Kayıtlı Kullanıcı

44
    8
    1
    10
    arkadaşlar selamın aleyküm benm bir steam hesabım vardı ismini biliyorum yan hesabımda falan ekli şifresini de biliyorum ama kullanıcı adı aklımda değil bunu bulma şansımız var mı ?

2. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Hesabın bağlı olduğu son e mail adresine erişebiliyorsan öncelikle bu linke tıkla. Yardım edin! Giriş yapamıyorum kısmına tıklayıp çıkan pencerede steam hesabımın adını yada şifresini hatırlamıyorum seçin sizden bu hesapla daha önce ilişkilendirilmiş bir email veya telefon ister birini girin ilişkilendirilmiş bir hesap bulduk yazar buradan mail adresinize veya varsa kayıtlı telefon numaranıza bir kod göndermesini isteyin. 5 haneli kodu girin karşınıza çıkan sayfada hesap adınız yazar gerekirse aşağıdaki listeden parolanızı değiştirebilir, yeni e posta adresi ekleyebilir veya telefon numaranızı kaldırıp ekleyebilirsiniz. Umarım hesabına kısa sürede ulaşabilirsin.
    Edit: Steam hesap adına dışarıdan erişmek söz konusu değildir. Yine de arkadaşlar kısmında bu hesap ekliyse daha önce kullandığı adları görüntüleyerek listedeki ilk adları deneyebilirsiniz. Açılan eski hesaplarda kullanıcı adı, eğer siz belirlemez iseniz otomatik hesap adı ile aynı oluyordu. Çok kullanıcı adı değiştirmediydeniz ilk adınızı bulma ihtimaliniz var.

Son düzenleme: 21 Temmuz 2020
    UlasCaNN, Leno'X, gazkesmez42 ve 5 kişi daha bunu beğendi.
  3. gazkesmez42

gazkesmez42

44
    8
    1
    10
    Bunları biliyorum zaten başka yöntem var mı acaba diye sormuştum, teşekkürler.

4. hackvita

hackvita
    Özel Üye Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi
    Plaka

31
    850
    3.010
    250
    Scania
    TruckersMP Profili
    Son yol satın alma, hediye yada pazardan ürün satma üzerine steam mail adresinize e fatura yolluyor orada kullanıcı adı yazıyor maalesef başka yol bilmiyorum.

5. gazkesmez42

gazkesmez42

44
    8
    1
    10
    o bu aklıma hiç gelmedi teşekkürler bi deniyeyim

hackvita bunu beğendi.