1. Merhaba Ziyaretçi,
    Ramazan ayı boyunca düzenlediğimiz konvoylara katılmak istemez misin? Ayrıntılar İçin Tıkla!
  2. Merhaba Ziyaretçi !
    World Of Trucks Multiplayer Türkiye sitesine katılmak için buradan kayıt olabilirsiniz.
  3. Merhaba Ziyaretçi,
    discord.wotmp.com adresinden discord sunucumuza giriş yapabilirsiniz.
  4. Merhaba Ziyaretçi,
    Steam grubumuza katılıp, yapılan etkinliklerden ilk haberdar olma şansını yakala!

Genel Mp Güncellemesi

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Cemsnbc tarafından 25 Temmuz 2015 başlatılmıştır.

1. Cemsnbc

Cemsnbc
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

41
    2.335
    1.955
    220
    Volvo
    TruckersMP Profili
    Arkadaşlar yeni mp güncellemesi 29 temmuzdan sonra gelebilir. Neden derseniz. 29 temmuzda windows 10 sürümü gelecek. Bu sebebten windows 10 da mp nin çalışıp çalışmadığını test edip, öyle çıkarırlar. Bu şahsi düşüncemdir. Bir yerden alıntı değildir.

Batin34 ve gokaycay bunu beğendi.
  2. lojistikci

lojistikci
    Kayıtlı Kullanıcı ETS2 Sahibi

124
    57
    100
  3. BodyguardXP

BodyguardXP
    Medya Kayıtlı Kullanıcı ETS2 ve ATS Sahibi
    Plaka

3.524
    502
    220
    Scania
    TruckersMP Profili
    ben win.10 pro build 10240 x64 versiyonu kurduydum geçen gün - stabil çalışıyordu perakende satışa hazır gibiydi - görselliği bayağı güzel (özellikle masaüstü mavi teması çok güzel) - klasör objeleri değişmiş - arayüzler değişmiş - etkinleştiriliyor bedavaya - güncellemeler geliyor - benim gördüğüm hoşuma gitmeyen bir yanı var arka planda çalışan dünya kadar zımbırtı var bir rahat bırakmıyorlar işlemciyi - mp ve sp de oynadım win.10 ille idare eder win.8.1 kadar olmasada ehh işte - izlenimlerim bu şekilde - kolay gelsin cümleten...

4. Baranonen34

Baranonen34
    Yönetici
    Plaka

2.222
    5.556
    300
    MAN
    Aynen mantıklı bir düşünce.

5. lojistikci

lojistikci

124
    57
    100
    Ayın birinde Türkiyede internete erişim yasagı gelecek diye bir haber duydum bu haberin bir aslı varmıdır, konu ile alakasız ama?

6. SUPPORT

SUPPORT
    Plaka

25
    546
    344
    185
    Mercedes
    TruckersMP Profili
    Başta TTNet Olmak Üzere Tüm Şirketler İsyan Çıkarırlar. Benim Düşüncem Tabi ki. Bence Asılsız.